10 geriausių natūralių odos priežiūros produktų

Jeigu esate kaip ir daugelis vartotojų šiandien, tikriausiai ieškote alternatyvų savo įprastoms odos priežiūros priemonėms. Jus turėtų dominti natūralių odos priežiūros produktų pasirinkimas. Laimei, bendrovės nori patenkinti vartotojų poreikius ir gamina produktus, kurių sudėtyje nėra jokių kenksmingų cheminių ar kitų medžiagų. Daugelį iš šių produktų galima rasti specializuotose parduotuvėse ar internetiniuose portaluose. 

1) Vanduo. Tai ne odos priežiūros produktas, bet jis yra gyvybiškai svarbus sveikai odai. Jei išgersite 8-10 stiklinių per dieną vandens jūsų oda bus spindinti ir atrodys 10 metų jaunesnė.

2) Avižiniai dribsniai. Tai ne tik pusryčiams. Jie naudojami valymui ir šveitimui, taip nuplaunami nešvarumai ir švelniai nušveičiama oda lieka nuostabiai švari ir elastinga. Skirtingai nuo kitų valiklių avižiniai dribsniai neišsausina odos ir nepažeidžia apsauginės tinklinės medžiagos apdangalo.

3) Alavijas. Jis turi daug gydomųjų sąvybių ir yra vienas iš geriausių būdų spuogams gydyti. Alavijas saugo jūsų odą išlaikydamas jos jaunatviškumą, nes užkerta kelią raukšlių atsiradimui. Taip pat padeda sumažinti poras ir veikia kaip barjeras žalingiems toksinams ir cheminėms medžiagoms su kuriomis mes susiduriame kiekvieną dieną.

4) Vitaminas E. Tai yra gyvybiškai svarbus antioksidantas, kuris išlygina linijas ir raukšles, apsaugo nuo amžiaus dėmių randas ir išlaiko odą drėgna ir elastinga. Daugumoje kokybiškų produktų būna praturtinti nemaža vitamino E doze. 

5) Simondsijų aliejus. Tai nuostabus dalykas tiems, kurie kenčia nuo psoriazės ir egzemos. Jis taip pat padeda jūsų plaukams. Simondsijų aliejus skatina naujų odos ląstelių augimą, taip pat sumažina senėjimo ženklus.

6) Kofermentas Q10. Tai yra panaši medžiaga į vitaminus, kurių yra mūsų kūnuose. Šis antioksidantas kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie niokoja mūsų organizmą nuo visų toksinų ir cheminių medžiagų kasdien. Šis kofermentas kovoja su senėjimo procesu, padeda išlaikyti odą švelnia ir elastinga.

7) Kolagenas. Tai padeda odai išlaikyti stangrumą. Kokybiški produktai su kolagenu padės jūsų odai nesuglebti. Kolageno dėka galite išvengti maišelių po akimis. 

8) Rudadumbliai. Gauti iš Japonijos jūros, šie egzotiški rudadumbliai padeda kovoti su organizmo fermentais, vadinamais hialuronidazėmis. Hialurono rūgštis žaloja odą, sukelia tamsius ratilus po akimis ir kitus senėjimo požymius.

9) Cynergy TK. Tai iš tikrųjų skatina kolageno didėjimą ir elastino gamybą. Tokiu būdu padeda išlaikyti odą jaunatviška.

10) Apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių. Tai turėtų būti savaime suprantama, kad apsauga nuo saulės yra gyvybiškai svarbu, net apniukusią dieną. Rekomenduojama naudoti odos priežiūros produktus, kuriuose papildomai yra SPF30. 

Natūralūs odos priežiūros produktai nėra brangūs. Yra daug būdų kaip galima prižiūrėti odą namuose paruoštais preparatais, kurie taip pat veiksmingi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *