3 dažniausios strijų atsiradimo priežastys

Strijos yra viena iš tų odos problemų, kuri mažina savigarbą, bei suteikia nepasitikėjimo savimi. 

Strijos gali būti šalinamos kremais, arba brangiomis lazerio procedūromis. Toliau pateikiamos 3 grupės, kurių pasekme dažnai tampa strijų atsradimas.

1.Nėštumas

Nėštumas yra pagrindinė problema, kuomet atsiranda strijos, ir beveik kiekviena moteris yra tai patyrusi, kuri yra gimdžiusi vaikų. Nėštumo metu sparčiai tempiasi pilvo oda. Kadangi ji sparčiai tempiasi, todėl pati oda nespėja apsirūpinti reikiamomis medžiagomis, ir oda pradeda trūkinėti. Dauguma moterų strijos išnyksta po 3-9 mėnesių, tačiau kitoms lieka. Moterys, kurios nešioja didesnius kūdikius, ar dvynukus, labiau turi prižiūrėti savo odą, taip bus išvengiama strijų atsiradimo.

2. Įgytas svoris

Daugelis paauglių dėl strijų kenčia jau nuo mažų dienų. Tai labai panašu į nėštumo periodą, kuomet kūno oda tempiasi ir ji nespėja savaime aptarnauti reikiamomis medžiagomis. Strijos gali atsirasti įvairiose vietose, tačiau dažniausiai paliečiamos šios sritys: pilvas, rankos, sedmenys.

3. Kultūrizmas

Tai susiję su greitu raumenų užauginimu. Svorio padidėjimas bei odos išsitempimas tai pat turi įtakos strijų atsiradimui. Kultūristai dažnai vartoja steroidus, greitai augina raumenys, kuomet oda nespėja kartu būti ir elastinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *