3 metodai, kurie padės sumažinti rankų prakaitavimą

Prakaitavimas gausiu yra laikomas tada kai jis viršija įprastą prakaitavimo normą, kuri reikalinga kūno temperatūros reguliavimui. Nors prakaitavimas nėra mirtina medicininė būklė, jis gali sukelti rimtas emocines problemas. 

Rankų ir pažastų prakaitavimas gali jums trukdyti užsiimti įvairia socialine veikla. Laimei per didelis prakaitavimas nėra amžina sveikatos būklė, kurios nebūtų galima pakeisti. Yra porą dalykų, kuriuos galite padaryti kiekvieną dieną norėdami sustabdyti rankų prakaitavimą. 

Obuolių sidro actas 
Įrodyta, kad obuolių sidro actas sumažina bendrą kūno prakaitavimą. Kasdien naudokite po kelis pilnus šaukštelius šio acto ir pastebėsite pokyčius. 

Pomidorų sultys 
Šviežių pomidorų valgymas taip pat gali jums padėti sumažinti prakaitavimą. Jei jums nepatinka valgyti pačius pomidorus galima pabandyti gerti pomidorų sultis, nes tai taip pat efektyvus būdas. 

Kviečių daigai 
Kviečių daigų gėrime yra daug vitamino B. Šis vitaminas yra puikus priedas, kuris yra taikomas prevencijai dėl prakaitavimo. Išgerkite 1-2 stiklines per dieną ir jūs jau savaitės bėgyje pastebėsite sumažėjusį prakaitavimą. 

Norėdami visam laikui sustabdyti rankų prakaitavimą, turėsite kovoti su viso kūno perviršiniu prakaitavimu. Toks būdas yra labai rekomenduojamas, nes žingsnis po žingsnio ir jūs pamiršite šią bėdą. 

Taigi, pasitarkite su specialistu ir nusiteikite rimtai kovai. Po kurio laiko vėl galėsite gyventi laisvai ir nevaržomai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *