5 paprasti odos priežiūros patarimai vasarai

Pasirūpinkite savo oda ir mėgaukitės visais vasaros džiaugsmais ir pasiekimais. Vasara daugumai žmonių reiškia atostogas, kurių metu praleidžiama daug laiko paplūdimiuose, aktyviai sportuojama, mėgaujamasi baseino malonumais ar dirbant sode. Visa tai įtakoja odos būklę. 

Atminkite, kad norint išlaikyti odą patrauklia reikia ją nuolat stebėti, reaguoti į jos pokyčius bei tinkamai prižiūrėti. Žemiau pateikiami 5 paprasti patarimai.

# 1. Gerkite daug vandens. Mūsų oda turi išlaikyti tam tikrą drėgmės lygį, kuris padeda apsisaugoti nuo oro kondicionieriaus žalos. Taigi, rekomenduojama išgerti bent 2,5 litro vandens per dieną, tai yra vidutiniška norma, kurią turi suvartoti žmogus. 

# 2. Sveika gyvensena ir pirštinių dėvėjimas yra neatsiejamas nuo gražios odos! Dauguma žmonių galėtų sumažinti alkoholio, saldaus maisto ir riebių užkandžių vartojimą. Patariama valgyti daugiau šviežių vaisių ir daržovių. Kitas labai svarbus aspektas yra tinkamas poilsis. Geras miegas sveikam organizmui yra būtinas..

# 3. Venkite tiesioginių saulės spindulių. Vasara yra idealus laikas pasirūpinti kūno įdegiu. Šiek tiek saulės organizmui yra sveika, tačiau per ilgas buvimas joje vis gi kenkia! Būkite protingi ir išvenkite sąlyčio su saulės spinduliais ypač nuo ankstyvo ryto iki pietų. Tuo metu saulės spinduliai yra patys pavojingiausi. Būkite tikri, kad tinkamai pasirinkote apsaugą nuo saulės: dėvėkite skrybėlę plačiais kraštais ir kremus su apsauga nuo ultravioletinių spindulių.

# 4. Prauskitės ir maudykitės kasdien. Nesvarbu ar jūsų oda yra normali, riebi ar jautri kasdienis maudymasis yra būtinas, kaip ir tinkamų odos priežiūros produktų pasirinkimas. Nepamirškite po to gerai sudrėkinti odą. 

# 5. SPA procedūros yra puikus būdas palepinti tiek odą, tiek save. Jei šis gydymo būdas jums yra per brangus galite jį atlikti namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *