6 būdai, kaip sumažinti raukšles

Yra daug būdų, kaip sumažinti raukšles, bet jei turite gilias raukšles, tada jums gali tekti atlikti daugiau veido procedūrų. Žemiau yra 6 būdai, kaip galima išvengti raukšlių ar bent kiek sumažinti:

1. Jeigu rūkote vienas iš daugelio būdų yra mesti rūkyti. Dėl šio žalingo įpročio susiaurėja kraujagyslių išorinis sluoksnis. Ant odos esantys kolagenas ir elastinas tampa taip pat pažeisti. Dėl to oda praranda elastingumą ir stiprumą.

2. Naudoti apsaugos priemones nuo saulės. Daroma saulės žala yra viena iš raukšlių atsiradimo priežasčių. Einant į lauką pravartu dėvėti galvos apdangalus ir kitus apsauginius drabužius. Prieš perkant odos priežiūros produktus, perskaityti visą esančią informaciją ant etiketės.

3. Vengti sausos odos. Reguliariai drėkinkite, nes kitaip susitrauks odos ląstelės ir ims formuotis raukšlės.

4. Naudoti priemones, skirtas raukšlėms. Perkant kremą nuo raukšlių, peržiūrėkite produkto sudėtį ir įsitikinkite ar esantys ingredientai yra naudingi. Kadangi šių kremų ir losjonų, kosmetikos, maisto ir vaistų administracija (FDA) nevertina. Todėl atminkite, kad tobulinimo rezultatai priklausys, nuo to, kokios veikliosios medžiagos pateiktos jūsų produkte. Pavyzdžiui, retinolis yra antioksidantas, kuris neutralizuoja laisvuosius radikalus odoje. Šie laisvieji radikalai vieni iš didžiausių priežasčių pažeistos odos ir raukšlių susidarymo. Ingredientas, kuris reguliuoja energijos gamybą ląstelėse yra kofermento Q10. Tada yra hidroksilo rūgštis, kuri pašalina viršutinį odos sluoksnį, skatinantį naujos, lygesnės odos augimą.

5. Vartoti maisto produktus, kuriuose yra daug priešuždegiminių junginių ir antioksidantų. Tai būtų: omega-3, kiaušiniai, mėlynės, žuvų taukai, saulėgrąžų sėklos ir pomidorai.

6. Pasikonsultuokite su gydytoju. Yra daug gydymo būdų, kurie padės jums atsikratyti gilių raukšlių. Vienas iš tokių būtų, gydymas lazeriu arba mikrodermabrazija. Atliekant tokias procedūras yra skatinama kolageno gamyba, nepašalinant odos epidermio sluosksnio. Kitas variantas yra Botox injekcijos, kada yra paralyžiuojami raumenys, kurie gamina raukšles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *