Anti senėjimo receptai, kuriuos galima pasidaryti namie

Dauguma laikomų virtuvėje produktų yra jums pasiekiami. Vaisiai, pieno produktai, aliejai turi visas naudingas maistines, mineralines medžiagas, kovai prieš senėjimą. Tai yra produktai, iš kurių rekomenduojame pasidaryti veiksmingas anti senėjimo priemones. Ingredientai:
Vatos rutuliukai;
Augalinis aliejus;
Paprastas jogurtas;
Avokadas;
Cukrus;
Alyvuogių aliejus;
Citrina;
Vitaminas E.
Visų pirmiausia jums reikės pašalinti akių makiažą su rapsų, alyvuogių arba bet kuriuo kitu šviesiu augaliniu aliejumi, panardinant vatos gumuliuką. Šiuose augaliniuose aliejuose yra daug vitamino E, antioksidanto, kuris padės atitolinti senėjimo požymius. 

Sveikas paprastas jogurtas gali būti naudojamas kaip puiki priemonė. Jei turite šaldytuve jogurto, tiesiog pasemkite mažą samtelį ir įmasažuokite gerai į savo veidą. Tada nuplaukite drungnu vandeniu. Pieno rūgštis įsiskverbs į odą, atlikdama valymo procesą.

Jogurtas taip pat veikia, kaip švelnus baliklis. Jei turite odos spalvos problemų, tai yra tobula priemonė. Kitas puikus anti senėjimo gydymas yra naudojant cukraus granules. Ši procedūra gali būti atliekama 3-4 kartus per savaitę. Esanti cukruje glikolio rūgštis veiksminga priemonė, pašalinanti negyvas odos ląsteles ir kitokias priemaišas.

Taikant gamtos namų anti-senėjimo veido kaukę, galite išlaikyti sveiką odą. Tai turėtų būti daroma kartą per savaitę. Kaukės pagrindui naudokite avokadą. Tiesiog sutrinkite vaisių minkštimą ir dėkite ant veido. Palaikius 30 minučių, nuplaukite drungnu vandeniu. 
Norint panaikinti amžiaus dėmes naudokite natūralias citrinas 2-3 kartus per dieną, ir stebėkite ar vyksta koks pokytis ar ne. 

Alyvuogių aliejus taip pat pasižymi savo veiksmingumu. Norint išvengti, raukšlių, odos spalvos pakitimų, sumaišykite alyvuogių aliejų su 3-4 lašais vitamino E. Prieš miegą lengvais judesiais įmasažuokite į veido odą ar kitas kūno vietas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *