Apie burnos raukšles

Yra daug medžiagų, tokių kaip alfa-hidroksi rūgštys ir antioksidantai, kurie padeda sumažinti burnos raukšles. 

Antioksidantai
Kaip nurodo New York Times straipsnis yra daug rūšių antioksidantų, tokių kaip kofermentas Q10, alfa lipoinė rūgštis, selenas, padeda apsaugoti jūsų odą nuo saulės daromos žalos ir sumažina veido raukšles. Jie taip pat padeda nuo laisvųjų radikalų apsisaugoti. Daugelis maisto produktų, pavyzdžiui, vynuogės (taip pat aliejus iš vynuogių sėklų), pupelės, linų sėklų aliejus, sezamo sėklų aliejus, moliūgų sėklos, uogos. Kovojant su burnos raukšlėmis turėsite gauti atioksidantų, kurių galite gauti iš jau išvardytų maisto produktų. Viena gera priemonė, kurią galite pasigaminti namuose: moliūgų sėklų košę su alyvuogių aliejaus mišiniu. 

Vitaminas A
Merilando universiteto medicinos centro ataskaitoje teigiama, kad vienas iš geriausių priemonių, veiksmingai padedančių kovoti su raukšlėmis yra vitaminas A. Vaisiai ir daržovės praturtinti vitaminu A: morkos, brokoliai, saldžiosios bulvės, moliūgai, pomidorai, lapiniai kopūstai, abrikosai ir persikai. 

Vitaminas C
Veikia kaip stiprus antioksidantas, skatina kolageno gamybą. Vitamino C gausu citrusiniuose vaisiuose (limetose, citrinose, apelsinuose, greipfrutuose), pomidoruose, bulvėse, ypač jo daug svogūnų galvose. Taip pat vitamino C yra papajuose, brokoliuose, Briuselio kopūstuose, juoduosiuose serbentuose, braškėse, žiediniuose kopūstuose, špinatuose, kiviuose. Vitamino C perdozavimas pasitaiko labai retai; jo požymiai – pykinimas, vėmimas.

Alfa hidroksi rūgštys
Šio ingrediento yra gausu daugelyje kremų ir losjonų. Skatina elastino ir kolageno gamybą. Alfa hidroksi rūgščių galima aptikti glikolio, pieno ir citrinų rūgštyse. Kai kuriuose produktuose gali būti didelė koncentracija rūgšties, t.y. beveik 60%. 

Receptai
Jūsų namuose yra nemažai maisto produktų, turintys reikalingas naudingas medžiagas. Jums nereikia pirkti kažkokių maisto papildų ar kažkokių labai brangių priemonių. Jums tereikia turėti medaus, vynuogių sėklų aliejaus, jogurto ir žaliosios arbatos miltelių. Tereikia visus ingredientus sumaišyti iki vientisos masės. Dėti masę ant veido ir palaikyti 20 minučių. Tada tiesiog nuplauti.

Veido pratimas, galintis sumažinti burnos raukšles. 
Sėdėti tiesiai, ištiesti kaklo raumenis ir žiūrėti į lubas. Taip pakartojant keletą kartų per dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *