Ar darbo pirštinės tikrai apsaugo jūsų rankas?

Darbo pirštinės yra būtinybė jei jūs dirbate prekyboje, statybose, lauko darbuose ar namo projektavime. Jos yra mažesnė blogybė iš dviejų. Pirštinės gali apsaugoti rankas nuo cheminių medžiagų, metalo drožlių ir kt. žalingų medžiagų. Tačiau kartais dėvint jas sudėtinga atlikti dauguma darbų, nes rankos tampa griozdiškomis, nelanksčiomis. Yra tokių darbų, kuriuos daug lengviau atlikti nuogomis rankomis. 

Yra didelis darbo pirštinių pasirinkimas. Nesvarbu ar pasirinksite drobines, megztas ar odines pirštines svarbiausia, kad jos galės patenkinti jūsų poreikius. Šie audiniai ypač puikiai tinka sandėliavimo, surinkimo, baldų ir medžiagų tvarkymo darbams. Dauguma šių medžiagų taip pat suteikia jaukumą ir šilumą kai darbo aplinkoje temperatūra yra ribota. 

Medvilnės pirštinės yra vienos iš populiariausių sandėlio, surinkimo, medžiagų tvarkymo, dažymo ir kitiems kiemo darbams. Medžiaga paprastai suteikia patogumą ir saugo jūsų rankas nuo pūslių ar įbrėžimų dirbant su įvairiomis medžiagomis. 

Jei norite stipresnių pirštinių turėtumėte apsvarstyti medvilnės pirštinės su PVC taškais. Su PVC taškais medžiaga leis jums tvirtai laikyti slystančius paviršius, o tokios pirštinės ilgiau tarnaus. 

Jei jums tenka dirbti su sunkiomis medžiagos, pavyzdžiui baldų gamyboje galite naudoti odines pirštines. Tokios pirštinės paprastai gerai priglunda prie odos, turi apsauginius raištelius. Jos suteiks jums geresnę apsaugą nuo pradūrimų nei standartinės drobinės ar megztos pirštinės. Odinės pirtišnės apsaugos rankas ir nagus nuo lūžinėjimų. Svarbiausia, kad tokios pirštinės gali padėti užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams. 

Jei dirbate šaltoje aplinkoje ar žiemą lauke rankas laikyti šiltai yra būtina. Šalto oro sąlygomis megztos pirštinės yra geriausias pasirinkimas. Pagamintos iš medvilnės ir poliesterio mišinio jos tarnaus kaip stiprus barjeras nuo šalčio. 

Labai svarbu rinktis pirštines atitinkamo dydžio. Dauguma gamintojų siūlo visų dydžių pirštines pritaikytas abiems rankoms naudoti. Blogai dirbti su pirštinėmis, kurios nėra patogios. 

Nepriklausomai nuo jūsų darbo, tikrai gera mintis dėvėti darbo pirštinės, siekiant apsaugoti jūsų rankas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *