Ar manikiūras tikrai yra puikių rankų paslaptis?

Daugelis iš mūsų nuolat galvoti apie savo rankas, nes jos yra gerai matomos. Viena iš dažniausiai apleidžiamų kūno vietų yra nagai. 

Taigi nenuostabu, kad jie dažnai gali sukelti problemų. Taigi ką mes turėtume daryti? Yra šis tas daugiau be bendros higienos kaip mes galėtume pasirūpinti savo rankomis ir nagais. Žinoma tai yra manikiūras. 

Kodėl manikiūras yra ne tik turtingųjų užgaida:

Dažnai minimas manikiūras asocijuojasi su turtingomis ir garsiomis moterimis, kurios mėgsta pasipuikuoti. Tačiau manikiūras tikrai gali padėti išlaikyti mūsų rankas sveikomis ir gražiomis.

Metodai, kurie skirti naudoti grožio salonuose padeda ne tik pagražinti rankas, bet ir palaikyti jų sveikatą. Standartinį manikiūrą paprastai sudaro nagų formos parinkimas ir spalva. Taip pat gali būti pasiūlytas ir prancūziškas manikiūras. Prieš tai įprasta rankas pamirkyti minkštinamosiose medžiagose ir po to jas sudrėkinti. 

Jūs netgi galite naudotis šiek tiek prabangesniu metodu – parafino vonelėmis. Tai apima rankų pamerkimą į ištirpintą parafiną ar vašką. Šiluma turėtų atpalaiduoti odą ir palengvinti losjono įsigėrimą į ją, kuris taikomas po šios procedūros. Dažnai ranka paneriama į išlydytą medžiagą daugiau nei vieną kartą, taip sukuriamas storesnis sluoksnis. Po to jūsų rankos bus susuktos į foliją ar plastikinę plėvelę bei apvyniotos rankšluosčiu. Taip labiau išsaugoma šiluma. 

Manikiūro procedūroms dažnai naudojamas karštas aliejus, kuris padeda suminkštinti nagų odeles ir sušvelninti rankas. 

Nors manikiūras yra labai naudingas, tačiau jo metu lengva pasigauti infekciją. Tai gali atsitikti, jei jūs naudositės neprofesionaliomis paslaugomis. Visi manikiūrininkai turi būti licencijuoti. 

Pagrindinis manikiūras:

Pasidaryti pagrindinį manikiūrą yra labai paprasta ir namuose. Tam skirti reikia apie 45 minutes. Jei galite užtikrinti, kad turite pakankamai laiko manikiūro atlikimui, remkitės žemiau pateikiamais patarimais. 

Pirma tinkamai parenkite rankas ir nagus

Svarbiausia, kad prieš manikiūro atlikimą pasirūpintumėte rankų ir nagų švara. Norėdami tai padaryti, privalote juos kruopščiai nuplauti ir lengvais judesiais nagų dilde suteikti norimą formą nagams. Dažniausiai naudojama ovalo forma, bet geriausiai ją pasirinkti pagal rankas. Norėdami įsitikinti, kad viską atlikote puikiai pabandykite paliesti kokį nors paviršių, pavyzdžiui pėdkelnes ir pamatysite ar nagai kabinasi. Jei ne darbas atliktas gerai!

Dabar sutvarkykite odeles

Sekantis žingsnis – nagų odelių sutvarkymas. Pirmiausia naudokite odeles minkštinamąjį kremą ir palaikykite jį keletą minučių. Tada įmerkite rankas į šilto vandens dubenėlį ir pamirkykite dar keletą minučių. Dabar jau galite atstumti nagų odeles. 

Stenkitės nepakenkti nagų odelėms jas atstumdami. Po atstūmimo atlikite delnų masažą naudodami drėkinamąjį kremą ar losjoną. Tai padės suaktyvinti kraujotaką. 

Lakavimas

Prieš lakuojant bet kokia spalva nagai turi būti gerai nuvalomi. Pradėkite lakuoti nuo centro. Nagą turite nulakuoti trimis potepiais. Nudžiuvus antram sluoksniui naudokite sutvirtinamąjį sluoksnį, kuris padės ilgiau išsaugoti spalvą. 

Pabaigus svarbu nuvalyti visus panaudotus įrankius, taip sumažinsite infekcijos riziką. 

Apskritai manikiūras tikrai gali padėti jums atsipalaiduoti bei išlaikyti rankas švariomis ir sveikomis. Bet kas gali atlikti jį namuose, jei naudosis išvardintais žingsniais. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *