Auksiniai patarimai kūno priežiūrai

Vaistažolių papildai (paprastai tablečių forma) gali būti naudojami jūsų kūno išvalymui. Didinimas antioksidantų, tam tikrų vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekis teigiamai įtakoja kūną. Šis pokytis gali padėti efektyviau išskirti toksinus. Tai yra gana sudėtingas procesas, nes tokiu būdu stengiamasi pakeisti pagrindines chemines kūno medžiagas. Prieš pradėdami tą daryti įsitikinkite ar tikrai žinote ką darote. 

Kai renkatės odos priežiūros produktus jokiu būdu negalite tikėti reklamine informacija. Rinkitės gaminius, kurių sudėtyje tik natūralūs ingredientai, nes dėl sintetinių medžiagų vis dar yra diskutuojama. Visos įmonės tarpusavyje kovoja konkuruodamos ir teigdamos, kad jų gaminiai patys geriausi. Todėl vartotojai labai dažnai yra suklaidinami, privalote išlikti budrūs. 

Įtraukite bent 1 valgomąjį šaukštą per dieną šalto spaudimo augalinio aliejaus, kad ir salotoms: linų sėklos, riešutai, moliūgo sėklos, alyvuogių aliejus. Naudokite įvairius nerafinuotus aliejus. Riešutų nereikėtų padauginti, nes per didelis jų kiekis gali trukdyti detoksikacijos efektui.

Didžiulę įtaką mūsų kūno odai turi įvairus oras: šaltis, vėjas ar karštis. Nuo tiesioginių saulės spindulių rekomenduojama apsisaugoti apsauginėmis priemonėmis. Tokie losjonai apsaugo odą nuo ultravioletinių spindulių, kurie kenkia odai. Siūloma dažnai plauti veidą, taip išvengsite dulkių, mikrobų ir bakterijų. Jūs galite turėti spindinčią odą atlikdami paprastus veiksmus: reguliariai prausdamiesi ryte ir vakare, naudodami natūralius kremus bei nevengdami apsauginių produktų nuo ultraveliotinių spindulių. Norintiems tikrai turėti sveiką odą rekomenduojama gerti daržovių ir vaisių sultis: apelsinų, obuolių, morkų, burokėlių ir kt.

Visada tinkamai pasirūpinkite pradurtomis vietomis auskarams. Tas vietas valykite medvilniniais tamponais su antibakteriniu skysčiu. Tokiu būdu sumažinsite sudirginimus ir paskatinsite gijimą. Nesenai pradurtų auskarų vietas laikykite sausas, nes tai sumažina galimybes bakterijoms veislės (jie mėgsta šiltas, drėgnas vietas).

Atkreipkite dėmesį į savo mitybą. Yra tam tikrų maisto produktų, kurie prisideda prie spuogų atsiradimo. Vartoti per daug alkoholio, kavos, šokolado, aliejaus ir riebaus maisto, perdirbtų maisto produktų ir sočiųjų riebalų nerekomenduojama. Jie gali padidinti spuogų kiekį ir apsunkinti jų gijimo procesą. Jei subalansuosite tinkamai mitybą išvengsite jų ir gydymo terapija bus veiksmingesnė ir greitesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *