Būdai, kaip pašalinti strijas

Dauguma žmonių susidūrę su šia problema jautėsi blogai. Bet dabar mes kalbėsime ne apie tai, kaip jaučiamasi blogai, turint šią problemą, bet kaip ją pašalinti.

Yra keletas būdų, kurie padeda atsikratyti šios problemos, tai yra gerkite daug vandens, tinkamai maitinkitės, užsiimkite sportu bei naudokite kremus bei losjonus odai. Rekomenduotina, jog jų sudėtyje būtų kakavos sviesto, Aloe-vera, vaisių ir uogų ekstraktų.

Kuo anksčiau pradėsite rūpintis strijų šalinimu, juo geresnis bus rezultatas. 

Pirmasis prevencinis žingsnis – gerkite daug vandens. Gerkite bent po 8 stiklines vandens per dieną, tai padeda odos elastingumui bei kolageno gamybai. Tai vidinis odos drėkinimo būdas, kuomet oda tampa lygi ir švelni.

Kiti prevenciniai žingsniai susiję su mityba. Valgykite maistą, kuriame gausu A, C, D ir E vitaminų, kurie maitina ne tik kūną, bet ir odą. Į maisto produktus įtraukite ir riebalų rūgštis, cinką ir silicį. Šių maistinių medžiagų galite aptikti šviežiose daržovėse bei vaisiuose. Venkite riebaus maisto.

Gydant strijas naudokite kremus bei losjonus odai. Jie prieinami rinkoje, yra gan pigus būdas, kuris suteikia rezultatą. Kasdien tepkite sritis, kuriose yra strijos. Tai odos drėkinimas iš išorės, kuris suteikia odai elastingumo, bei švytėjimo.

Atlikdami šiuos paprastus žingsnius, galėsite sumažinti ar netgi pašalinti strijas. Tačiau prieš pasirenkant kremus bei kitas priemones pasitarkite su gydytojais, juolab jei esate nėščia ar jų sudėtyje aptinkate cheminių medžiagų. Patikrinkite kremų bei losjonų kokybę, skaitykite atsiliepimus, atliktus tyrimus su jais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *