Būdai, kurie padės išvengti žalos odai

Ar jūs kada girdėjote iš savo mamos ar mokytojos, kad jei naudosite muilą galite pakenkti odai? Na liūdna tai sakyti, bet kai kurie produktai, kuriuose mes naudojame norėdami apsaugoti odą yra žalingi. Muilo naudojimas veidui gali sukelti jūsų odos sausumą ir užkimšti veido poras, todėl galite sulaukti spuogų atsiradimo. Niekada nenaudokite stiprių veido valymo priemonių, nes jų dėka jausite odos sudirginimą ir deginimą. 

Jums nereikia išleisti daug pinigų odos priežiūros produktams, nes dauguma iš jų nepadeda išlaikyti jūsų veido odos jaunatviškumo. Nors dauguma labiausiai to ir siekia. Jums reikės naudoti retinoidus veidui, bet tik nuo 30-ies ir daugiau metų. Dauguma veido priežiūros gaminių tik dar labiau išdžioviną jį, todėl jiems daug protingiau pasakyti „ne“. Kaip alternatyvą galite rinktis natūralius nerafinuotus aliejus. 

Maudydamiesi duše pirmiausiai gerai nuprauskite veidą ir tik po to imkitės plaukų. Stenkitės, kad plaukų šampūnas ir kondicionierius nepatektų ant jūsų veido. Jokiais būdais veidui nenaudokite karšto vandens, netrinkite jo. Po to galite naudoti jau minėtus natūraliuosius aliejus, kurie padės išlaikyti jūsų veido odą jaunatviška. Jei deginatės saulėje, veidą deginkite daug trumpiau nei kūną, nes net mažiausias tiesioginių saulės spindulių perteklius gali išsausinti ir pažeisti odą. 

Didelę įtaka mūsų odai daro besikeičianti temperatūra, todėl svarbu užtikrinti, kad veido oda yra apsaugota visą laiką. Tinkamas rūpestis oda tai mažiausiai ką mes galime dėl jos padaryti. Tiesiog neužmirškite, kad paprastas šiltas vanduo yra geriausias būdas išlaikyti savo veidą sveiku ir jaunatvišku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *