Cholesterolis ir saldainiai sausų rankų gydymui?

Rankos kaip ir kojos yra viena iš labiausiai apleistų kūno dalių. Kai rankoms trūksta drėgmės, jos akivaizdžiai tampa sausos, o kai oda tampa sausa ji ima skeldėti sukeldama rimtas problemas. Išlaikyti pakankamą drėgmės lygį gali būti sudėtinga, o negydomoms rankoms gresia infekcija. Yra daugybė įvairių rankų kremo rūšių rinkoje, tačiau juose gausu cheminės prigimties ingredientų, kurie kaip tik gali pasunkinti gydimą ir dar labiau sudirginti rankų odą. Nors cheminės medžiagos plačiai naudojamos kosmetikos gamyboje galima rasti gaminių ir iš 100% ekologiškų ingredientų, kurie yra neįtikėtinai veiksmingi ir visiškai saugūs.

Dauguma yra girdėję apie šalaviją arba traukmedžio sviestą, kurie užima garbingą vietą tarp gydomųjų augalų. Jų ekstraktai natūraliai ramina, gydo, drėkina ir apsaugo odą. Visai nesenai odos priežiūros mokslininkai aptiko ir kitų šaltinių, kurie drėkina ir apsaugo odą. Super sterolinis skystas junginys sudarytas iš įvairių riebalų rūgščių ir cholesterolio kiekio sparčiai tampa vienu iš populiariausių ingredientų rankų kremuose ir kūno losjonuose dėl efektyvumo. Super sterolinis skystis iš tikrųjų imituoja odos lipidų sistemą, kuri natūraliai drėkina odą. Šis skystis yra ne tik visiškai natūralus, tačiau ir visiškai saugus, nes dauguma drėkinančių ir drėgmę išlaikančių medžiagų veikia kaip mineralinis aliejus arba propilenglikolis. Šios medžiagos iš išorinės aplinkos pritraukia drėgmę taip švelnindamos odą ir apsaugančios nuo išsausėjimo. 

Jei jūsų rankos sausos, ryškėja pirmieji senėjimo požymiai į pagalbą galite kviestis saldymedžio ekstraktą. Saldymedžio šaknų ekstraktas yra labiausiai žinomas dėl savo aromato ir naudojimo saldainių gamyboje. Šis augalas faktiškai naudojamas tūkstančius metų ir odos problemų gydymui. Saldymedis yra visame pasaulyje žinomas kaip pasižymintis stipriomis antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Saldymedžio šaknų ekstraktas ramina uždegimus, kurie gali sukelti rankų sausumą bei taip pat greitai gydo odą. 

Rankomis būtina rūpintis ir jų neapleisti. Tam yra skirta daugybė natūralių ingredientų, kurie gali veiksmingai gydyti sausą odą ir kitas odos komplikacijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *