Dantų priežiūra namuose. Smulkmenos, kurias reikia įvertinti

Tinkama burnos priežiūra gali užtikrinti, kad žmogus ne tik labai gerai jausis, tačiau taip pat jį džiugins ir graži burnos ertmė. O kadangi dažnai sakoma, kad šypsena yra pats gražiausias mūsų papuošalas, natūralu, kad verta skirti šiek tiek laiko kasdieninei priežiūrai, kad tą šypsena jus puoštų kiekvieną dieną.

Žinoma, dažniausiai geras stomatologas dalinasi patarimais, kurie padeda tinkamai pasirūpinti savo burnos ertmę. Tačiau tikrai ne visi specialistai yra tokie atsakingi ir savo pacientams ne visada pasako – kokių priemonių reikia tinkamai burnos ertmės priežiūrai ir tuo pačiu – kaip reikia ją prižiūrėti. O apie tai ir yra šis straipsnis.

Tinkamos priemonės

Pradėkime nuo to, kad pirmiausia reikia namuose turėti specialias priemones, kurios gali užtikrinti sveiką burnos ertmę.

Ko reikia, kad kasdieninis dantukų ir visos burnos ertmės valymas būtų tinkamas?

·         Žinoma, gero dantų šepetuko, geriausias – elektrinio.

·         Taip pat reikalingas ir dantų siūlas.

·         Dantų skalavimo skystis.

·         Rekomenduojamas irigatorius. Ypač tiems, kurie nešioja breketus.

·         Taip pat – specialūs šepetukai, kurie skirti tarpdančiams valyti arba pavieniams, probleminiams dantims išvalyti.

Geriausia yra pasitarti su specialistu, kuris gali pasakyti – kurio tiekėjo priemonės yra geriausios. Stomatologas dažniausiai siūlo tas, kurios parduodamos jo klinikoje, tad siūlome internete skaityti atsiliepimus, kurie padės susidaryti nuomonę apie priemones.

Reguliarus lankymasis pas specialistą

Net jeigu namuose ir turite reikalingas priemones, kurios gali užtikrinti, kad dantų priežiūra namuose bus labai atsakingas, tai tikrai nereiškia, kad galima vengti apsilankymų pas specialistą. Jų jokiu būdu negalima vengti, kadangi paprasčiausiai mes negalime matyti tam tikrų dantų problemų, kadangi neturite tokių priemonių, kurios reikalingas detalesniam ištyrimui.

Taigi, verta pas specialistą lankytis kartą per pusę metų. Dažniausiai tie užtenka, kad visada galėtumėte ne tik puikiai atrodyti, tačiau taip pat ir džiaugtis labai gražia šypsena. Siūlome įvertinti tai, kad kiekvieną kartą radus net ir mažiausius netikslumus – greitas dantukų tvarkymas yra būtinas. Tokiu atveju šypsena bus ne tik graži, tačiau ir sveika.

Kasdieninis valymas

Reikia ne tik turėti reikalingas priemones, kurios gali padėti aprūpinti dantukais, tačiau taip pat ir skirti laiko jų priežiūrai. Valyti dantis reikia du kartus per dieną, ne trumpiau nei po 2 minutes. Taip pat ne tik valyti, tačiau taip pat ir skalauti. Jeigu kiekvieną dieną taip darysite, tikėtina, kad apsilankymas pas odontologą visada bus malonus, kadangi nereikalingas joks valymas.

Sveika mityba

Galiausiai, būtinai turime paminėti ir mitybą, kadangi tai geriausia garantija, kad tikrai galėsite džiaugtis tvarkinga burnos ertme. Nors apie tai šiuo metu kalbama labai daug, tačiau siūlome nepamiršit, kad reikalinga ne tik dėl figūros bei geros savijautos, tačiau taip pat ir burnos ertmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *