Deimantiniai vestuvių žiedai – nuotakos rankos puošmena

Jei ketinate pirkti deimantinį vestuvių žiedą turite atsižvelgti į keturias faktorius: skaidrumą, spalvą, karatus ir formą. Rekomenduoja daugiau paieškoti informacijos apie deimantus, pirkti juos tik patikimoje deimantų parduotuvėje, kuri yra žinoma ir parduoda tik sertifikuotus deimantus. Yra labai didelis deimantinių žiedų dizaino pasirinkimas. Žiedai gali būti geltonojo aukso, balto aukso, gryno aukso ir platinos. Tokie žiedai ypatingai tinka nuotakoms. Šiai progai labiausiai tinka žiedas su vienu deimantu. Šis deimantas gali būti didelis arba mažas pagal pageidavimus. Yra žiedų su labai susmulkintais deimantais. Taip pat galite pasirinkti deimantų įvairių spalvų. Yra balti, geltoni, rožiniai, mėlyni ir juodi deimantai.

Deimantiniams vestuvių žiedams taip pat gali būti priskiriami žiedai su briliantais ir brangakmeniais. Tai yra žiedas su rubino, safyro, topazo, smaragdo akute. Be to vestuvių deimantiniai žiedai gali būti įvairių formų, pavyzdžiui ovalo formos, širdies formos, kriaušės formos, geometrinių formų tokių kaip kvadratas, stačiakampis ar trikampis.

Taip pat galima pasirinkti su kelių rūšių brangakmeniais, kurie sudaro žiedo kelias eiles. Jūs turėtumėte pasirinkti deimanto žiedą, kuris tinka jūsų pirštui. Raundo lakuoti deimantai gali atitikti bet kokį pirštą. Ovalo formos deimantų žiedai labiausiai tinka moterims, kurios turi mažas rankas ar trumpus pirštus. Kriaušės formos deimantų žiedai idealiausi vidutinio ilgio arba mažiems pirštams. Jūs galite pasirinkti kvadrato ar stačiakampio formos žiedą, kuris ypač tinka ilgiems pirštams. Trilliant deimantai yra trikampio formos su žymėmis kampuose. Smaragdas yra stačiakampio formos. Markizė deimantai yra pailgieji deimantai nusmailinti galuose. Jūs turite būti pasirengę išleisti nemažą biudžeto dalį perkant deimantinį žiedą. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jis tiks prie jūsų vestuvių drabužių. Todėl itin atidžiai rinkitės žiedo stilių, tačiau pirmenybę suteikite kokybei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *