Dėl kokių priežasčių atsiranda karpos ant rankų?

Dauguma žmonių nori sužinoti kas sukelia karpų atsiradimą ant rankų ir / ar jos gali pasklisti kitose kūno vietose. Labai paprastai tariant karpas sukelia virusas žinomas kaip ŽPV (žmogaus papilomo virusas). Virusas sukelia daug paprastų infekcijų, taip pat ligų, nes yra daugiau kaip 100 įvairių mutavusių padermių.

Kaip galima pasigauti šį virusą, kuris sukelia karpų atsiradimą? Deja, šis virusas linkęs gyventi beveik visur. Jį galima aptikti, kad ir ant nuotolinio valdymo pulto. Visuomenėje yra paplitę daug ŽPV atvejų, bet tai nereiškia kad kiekvieną kartą prisilietę prie šio viruso užsiauginsite karpą. 

Karpos gali atsirasti palietus kažką, kas jų turi. Tokiu pačiu būdu jos gali plisti ir ant kūno nuo vienos vietos prisilietimo pagalba ant kitos. Labai retais atvejais (ir besivystančiose šalyse) karpos gali nuolat plisti ir apkrėsti toje pačioje įstaigoje esančius žmones. Todėl yra labai neįprasta, kad vieno asmens oda yra jautri šiam virusui, o kito visiškai atspari. 

Tai gali užtrukti savaites ar net mėnesius karpų plėtojimuisi kai jūs liečiatės su virusu. Nors galite bandyti užkirsti kelią viruso infekcijai tinkamai plaunant rankas ir laikantis kitų higienos normų. 

Nepaisant mitų, kad karpas sukelia varlės, rupūžės ar kiti ropliai, jas sukelti gali normalus bendravimas su žmonėmis. Dauguma žmonių pasaulyje susiduria bent su vienos karpos turėjimu. 

Pažeistos odos savininkai gali būti daug labiau linkę į virusines infekcijas. Skusdami veidą ir kojas vyrai ir moterys kartais pažeidžią odą ir sudaro palankią tam terpę. 

Norint išvengti karpų ant rankų ir kitose kūno vietose, geriausias būdas taikyti prevencinį gydymą. Karpų gydymas yra labai paprastas. Yra daug priemonių šiai problemai spręsti, vieni gydosi naminiais preparatais, kiti konsultuojasi su dermatologais. Kokį gydymą jums rinktis turite nuspręsti patys. 

Kita vertus, karpos gali būti lengvai pašalintos dermatologų. Dauguma karpų šalinimo būdų yra paprastas ir neskausmingas nušaldymas specialia įranga. Tai greitesnis, brangesnis būdas spręsti šiai problemai. Kokiu būdu galite gydyti virusus priklauso nuo aplinkybių, t.y. nuo to kiek turite tam laiko ir piniginių išteklių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *