Dermalogikos odos priežiūros produktai

Dermalogikos odos priežiūros produktais buvo pradėta domėtis 1986 metais, siekiant gaminti rezultatyvius gaminius, kurie nėra įprastai rinkoje parduodami. Tai odos priežiūros sistema sukurta Tarptautinio odos instituto. Žvelgdami į produkto pakuotės dizainą jūs pamanytumėte, kad tai yra pigus produktas. Tačiau neapsigaukite, nes įmonės netelkia dėmesio į buteliukų projektavimą ir nedemonstruoja madingų ingredientų. Šių bendrovių tikslas – pasiekti kuo geresnių rezultatų. 

Skirtingai nuo kai kurių kremų, dermalogikos gaminiai orientuoti į praktinę odos priežiūrą. Dermalogikai turi savo filosofiją kaip rūpintis oda. Jų tikslas yra sukurti odos priežiūros sistemą iš įvairių dermalogikos produktų, kurie bus individualiai pritaikyti prie jūsų odos poreikių.

Dermalogika pateikia įvairių odos priežiūros produktų, kurie tinka skirtingiems reikalavimams patenkinti: kremai nuo spuogų ar senėjimo, kūno kremai, valikliai, šveitikliai, tonikai, apsaugos priemonės nuo saulės, dezodorantai, kaukės ir kiti gaminiai. 

Į dermalogikos produktų asortimentą taip pat įeina gaminiai, kurie suteikia odai spindesio. Tokie milteliai sukuriami naudojant ryžių fermentus, yra labai efektyvūs kai reikia atsikratyti negyvų odos ląstelių. Tokių ląstelių trūkumas trukdo odai išlikti lygiai ir švelniai. Valymas ir drėkinimas yra du pagrindiniai odos priežiūros aspektai, kurie turi būti atliekami kasdien nepriklausomai nuo odos tipo. Odos valymo dėka padedama atsikratyti bet kokių odos nešvarumų, kurios gali apsunkinti jos bendrą sveikatingumą. Šiuo tikslu dermalogika siūlo naudoti specialų valymo gelį, kuris leidžia kruopščiai nuvalyti odą nesutrikdant natūralaus jos balanso. 

Visa dermalogikos linija yra sudaryta iš valiklių, drėkiklių, kondicionierių, kaukių ir specialiai sukurtos kosmetikos. Kalbant apie veikliąsias medžiagas jos gali skirtis priklausomai nuo produkto, o tiksliau nuo jo paskirties. Dermalogika susitelkia daugiau ties kenksmingų ingredientų pašalinimu. Valymo produktuose nėra muilo arba dirbtinių spalvų. Paprastai odos valymo produktai kuriami naudojant natūralių aromatinių aliejų ir augalinių ekstraktų ingredientus. Visų dermalogikos produktų ingredientai yra natūralūs, tai reiškia, kad jie pakeisti augaliniais aliejais, šilko proteinais arba aromatiniais eteriniais aliejas. 

Jei jums reikalingas odos gydymas, dermalogika gali būti tinkamos odos priežiūros sprendimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *