Devyni patarimai, kaip sustabdyti plaukų slinkimą

Normalu, kad mums slenka plaukai, nes jie pakeičiami naujais. Iš tiesų, jei vidutiniškai mes prarandame 50-150 plaukų kiekvieną dieną tai nėra blogai. Jei ši suma ženkliai viršijama, tai jau reikėtų susirūpinti. Jūs tikriausiai girdėjote apie įvairias gydimo priemones, kurios skatina plaukų augimą ir sustabdo slinkimą. Daug tokių produktų mums siūlo parduotuvės, tačiau namuose taip pat galima pasigaminti efektyvių vaistų. 

1. Namuose siūloma pasigaminti plaukų aliejų iš džiovintų amla lapų ar Indiškojo agrasto ir kokoso aliejaus. Į virinamą kokoso aliejų tereikia įdėti amla. Taikant šį aliejų reguliariai jis veikia kaip plaukų tonikas, naudojamas užkirsti kelią plaukų slinkimui. 

2. Plaukų kaukę galite pasigaminti sumaišius Indiškuosius agrastų miltelius su kiaušiniu ir įlašinus keletą lašų alyvuogių aliejaus ir puse citrinos sulčių. Kaukę laikykite puse valandos, tada perplaukite plaukus įprastu šampūnu. 

3. Camellia Sinesis – žolelė, kuri naudojama gydyti plaukų slinkimą, būtent vyrams. Žaliojoje arbatoje yra komponentų vadinamų katechinais, kurie padeda užkirsti kelią plaukų slinkimui. Šie katechinai išvengia fermento 5-alfa-reduktazės iš konvertuojančio vyriško hormono testosterono DHT.

4. Liesoje mėsoje, pavyzdžiui: kalakutienoje ir vištienoje, gausu baltymų. Atminkite, kad baltymai yra tai, ko jūsų plaukuose yra daugiausia, todėl būtina jais savo mitybą praturtinti.

5. Ricinos aliejus yra labai naudingas, siekiant pagerinti plaukų augimą. Prieš jį taikydami sumaišykite jį su nedideliu kiekiu migdolų aliejaus, taip sumažinsite jo klampumą. Tada gerai įmasažuokite į galvos odą. Norint gauti geriausius rezultatus tai turėtumėte atlikti vieną kartą per savaitę. 

6. Kokosų aliejus stimuliuoja plaukų augimą. Vienam kartui užtenka vienos kapsulės, išardžius ją reikėtų aliejų šiek tiek pašildyti. Ant plaukų laikyti 10 minučių apsivyniojus šiltą rankšluostį. Po to perplauti plaukus įprastu šampūnu. 

7. He Shou Wu yra tradicinis kinų žolinis vaistas nuo plaukų slinkimo. Jis taip pat naudojamas daugelyje komercinių preparatų, kurie sumažina plaukų slinkimą. Apdorotas jis perneša maistą į kepenis. Kraujas perėjęs per kepenis, maitina galvos odą ir plaukus, todėl užkerta kelią jų slinkimui ir skatina augimą. 

8. Riešutų kaip ir migdolų valgymas, padeda plaukų augimui, nes juose gausu magnio. Užuot valgę nesveiką maistą, mėgaukitės sveikais užkandžiais ir turėsite gražius ir sveikus plaukus. 

9. Yra keletas puikių plaukų slinkimą stabdančių naminių priemonių, tinkančių vyrams. Viena iš jų susijusi su svogūnų ir medaus naudojimu. Pirmiausia, plinkantį plotą ištrinkite svogūno sultimis iki paraudimo, tada naudokite medų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *