Drėkinamieji losjonai jūsų šeimai

Mes visi žinome, kad žmogaus kūnas yra sudarytas iš 60% vandens, bet taip reikia žinoti, kad šios atsargos nuolat turi būti papildomos, kad išvengtumėte dehidratacijos. Turime išgerti 8 pilnas stiklines vandens per dieną, bet tai dar ne viskas. Jūs galite atgaivinti kūną iš vidaus, tačiau maistinės medžiagos viduje apima vidinius organus. O didžiausias mūsų organas (oda) nėra pakankamai sudrėkinama tokiu būdu. Todėl odos drėkinimas losjonais, tiesiog yra būtinas. 

Rinkoje losjonų pasirinkimas yra milijoninis. Tačiau dauguma įmonių tik apgaudinėja klientus skelbdami, kad jų produktai itin gerai sudrėkina odą. Jie taip pat gali teigti, kad tokie gaminiai gali atjauninti odą. Bet ar tai tiesa? Vartotojai tokie kaip jūs bandote vieną losjoną po kito, patiriate nemažai išlaidų ir vis tiek liekate nepatenkinti rezultatais. Vienas iš dešimties losjonų atitinka vartotojų lūkesčius, bet kaip su likusiais 90%? Siekiant išvengti išlaidų nekokybiškiems losjonams, kurie netinka jūsų odai išbandykite natūralius produktus. Naudokite losjonus, kurie yra pagaminti iš žolelių, aliejų ir vaisių ekstraktų.

Reklama ir skelbimais reikia tikėti mažiausiai. Jei pastebite reklamas su mineralinės naftos produktais – likti nuošalyje. Tai tikrai nesudrėkins odos. Iš tiesų tokie gaminiai atneš daugiau žalos nei naudos. Naftos ingredientai trukdo odai normaliai kvėpuoti. Parabenai taip pat komponentai į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį. Jie tariamai turi drėkinamąjį poveikį, kuris maitina ir drėkina odą. Tačiau realybė yra visai kitokia – jie gali sukelti vėžį. 

Būkite atsargūs ir skaitykite etiketes prieš pirkdami. Bendrovės, kurios gamina ekologiškus gaminius iš natūralių ingredientų gali pasiūlyti saugiausius produktus. Žemiau pateikiamas losjonų sąrašas tinkantis kiekvienam odos tipui: 

1. Sausai odai geriausiai tinka losjonai, kurių sudėtyje yra migdolų, rožių arba makadamijos ekstraktų. Jie ne tik gerai sudrėkins odą, bet ir padės ją išlaikyti lygia ir elastinga. 

2. Jei turite itin sausą odą dėl streso ar brandaus amžiaus naudokite šaltalankių, pipirmėčių ar šalavijo losjonus. Tai padės apsaugoti jūsų odą nuo laisvųjų radikalų. Jie taip pat veikia kaip antioksidantai, kurie ramina pavargusią odą.

3. Tiems, kurie turi jautrią odą patartina rinktis losjonus be kvapų. Tam puikiai tiks saulėgrąžų ir baltosios arbatos losjonai. 

Ar šie ingredientai jums naujovė? Yra bendrovių, kurių tikslas yra gaminti tik natūralia kokybe pagrįstus gaminius. Prieš gaminimą jie gerai ištiria ingredientų sąvybes, o gaminiai yra prieinami vartotojams. Kadangi tai yra mažos įmonės, kurios dažniausiai plėtoja šeimos verslą namuose nėra gerai išreklamuotos. Bet interneto pagalba puikiai galima jas atrasti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *