Drėkinamoji alyvuogių aliejaus veido kaukė 1dalis

Alyvuogių aliejus gaminamas ir naudojamas šimtmečius. Jis ne tik universalus ir neįkainojama prekė pasaulyje, jis papildomas neeilinis komponentas daugelyje geriausiose pasaulio grožio prekėse. 

Net mažiausias alyvuogių aliejaus kiekis, apima daug fitosterolių, arba kitaip – „augalų sterolių“, kurie visuotinai taikomi kosmetikoje visame pasaulyje. Alyvuogių aliejus turi būti laikomas sausoje, tamsioje vietoje, pageidautina, bekvapėje, sandariai uždarytoje taroje.

Naudojant alyvuogių aliejų, oda yra valoma ir drėkinama. Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus yra toks tyras ir nedirginantis odos, kad galite saugiai jį naudoti aplink akis pašalindami makiažą. Tiesiog švelniai nuvalykite nuo akių vokų ir blakstienų kosmetiką, naudojant švarų medvilninį tamponą. 

Makiažas yra viena iš tipiškų priežasčių atsirasti spuogams, kai taikoma pernelyg daug makiažo ar kitaip – makiažas prastos kokybės. Alyvuogių aliejus yra puikus organinis būdas, pašalinantis baisų makiažą. Naudojant alyvuogių aliejaus kremą labai efektyviai ir saugiai sumažinsite ar net panaikinsite raukšles.

Alyvuogių aliejaus kaukė:
Jums reikės maždaug 1 / 8 alyvuogių aliejaus, šviežio medaus šaukšto, pora žiupsnelių ryžių miltų, ir apie du žiupsnelius neperdirbtos vandenyno druskos. Gerai visus komponentus sumaišyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *