Drėkinamųjų losjonų privalumai ir trūkumai

Drėkinamuosiuose losjonuose yra kompleksinių cheminių medžiagų junginių, kurie sukomplektuoti taip, kad išorinis odos sluoksnis taptų lankstus ir švelnus. Tai yra prieinami komerciniai produktai skirti gydyti ir užkirsti kelią sausos odos problemoms. Renkantis tinkamus losjonus reikėtų atsižvelgti į keletą veiksnių. Svarbiausias iš jų yra saugių ingredientų pasirinkimas. 

Internetinėse bazėse yra duomenų, kuriuose galite gauti informacijos apie kosmetikos ingredientus. Jų poveikis pagrįstas medicininiais odos tyrimais. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas losjonas yra skirtas būtent jūsų odos tipui. 

Neseniai atlikti tyrimai įrodė, kad drėkinančių losjonų taikymas padidina odos vėžio riziką. Tyrimas buvo atliktas su pelėmis. Žinoma, toks pat poveikis gali ištikti ir žmones. Taip pat gali atsirasti žmonių, kurie yra alergiški arba jautrūs tam tikriems produktams.

Drėkinamasis losjonas padeda formuoti apsauginį sluoksnį, kuris leidžia jūsų odai išlaikyti reikiamą drėgmės lygį. Nepakankama odos drėgmė gali sukelti raukšlių atsiradimą ir ankstyvą senėjimą. Drėkiklių būna įvairiausių tipų. 

Kai kurie būna kremo arba skystos formos, kad geriau galėtų rūpintis raukšlėta ir sausa oda. Kita vertus, drėkikliai pagaminti naftos ir vandens pagrindu geriausiai tinka riebiai odai. Be to, žolelių drėkinamieji losjonai yra labai lengvi. 

Geriausia losjonus taikyti po maudynių, kai oda dar būna drėgna. Jie bus kaip apsauginė bazė, kuri padės išvengti priešlaikinio senėjimo. Sausumas gali išardyti drėgmės balansą. Bet tai galima lengvai išgydyti naudojant tokius produktus reguliariai.

Net jei jūsų kūnas yra mažiau veikiamas tiesioginių saulės spindulių ar kenksmingos aplinkos veiksnių, jūs vis tiek turite užtikrinti pakankamą dėmesį odai. 

Tinkamai parinkti grožio produktai gali suteikti lygesnę ir šviesesnę oda, tokią apie kokią svajojate. Reguliarus drėkinamųjų priemonių naudojimas gali padėti išlaikyti elastingą ir sveiką odą.

Visi jūsų veiksniai susilaukia atitinkamų rezultatų. Naudodami kokybiškus kūno losjonus pagal savo odos tipą galite išvengti bakterinių infekcijų ir kitų odos ligų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *