Efektyvūs būdai, kurie padės sumažinti rankų prakaitavimą

Jei manote, kad rankų prakaitavimo išgydymas tik fantazija, jūs nežinote apie mokslo ir technologijų pažangą. Yra daugiau nei vienas būdas kaip sumažinti arba visiškai sustabdyti šią problemą. Prakaituotos rankos gali būti perteklinio prakaitavimo pasekmė. Galima rinktis profesionalų gydymą arba gydytis pačiam. 

* Antiperspirantas rankoms turėtų būti naudojamas kasdien. Yra specialių gaminių būtent skirtų šiai kūno daliai. 

* Viršsvorio numetimas gali sumažinti bendrą kūno prakaitavimą. Suvartojus daugiau kalorijų organizmui reikia išeikvoti daugiau energijos jas deginant, todėl tokie žmonės prakaituoja daugiau nei įprastai. 

* Reikėtų vengti streso. Daug žmonių patiria prakaitavimą dėl nerimo, įtampos ar baimės. Jei galite stenkitės sumažinti įtampą sportuojant ar užsiimant kita malonia veikla. 

* Sausų servetėlių naudojimas yra nepakankamas šiuo atveju. Jūs būsite nustebinti drėgnų servetėlių nauda, jas galite visur su savimi turėti. 

* Kontroliuokite savo emocijas. Tai yra viena iš labiausiai paplitusių priežasčių dėl kurių prakaituoja delnai. Jūs turite išmokti būti pajėgus veikti sudėtingose situacijose neprarandant savo kontrolės. Tiesą sakant toks emocijų nelaikymas gali sukelti per didelį prakaitavimą, kaip ir pyktis. Kai mes supykstame išsiskiria tam tikri hormonai, kurie sukelia mūsų kūno temperatūrą ir žinoma dėl to mus „išmuša“ prakaitas. 

Profesionalus gydymas

Yra chirurginių procedūrų, kurių pagalba galima sustabdyti rankų prakaitavimą. Viena iš tokių procedūrų yra techninė procedūra kuri apima lengvą elektros srovę vandeniu, kuriame yra panardinamos rankos. Tai kontroliuoja delnų prakaitavimą. Tai gali skambėti pavojingai, bet ją atliekantys profesionalai naudoja mažą įtampą. Tačiau galutinis šios procedūros veiksmingumas nėra įrodytas. 

Raminamieji ir beta adrenoblokatoriai kartu su anticholinerginiais preparatais kontroliuoja rankų prakaitavimą. Net botoksas yra perspektyvi alternatyva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *