Esminiai odos patarimai vyrams vasaros metu

Vyrų oda paprastai riebesnė, nei moterų. Taip pat turi žymiai didesnes odos poras. Kodėl vyrai paprastai yra labiau linkę į spuoguotumą, ypač vasaros metu? Vasarą karštis ir drėgmė paspartina prakaito liaukų veiklą, oda tampa riebesnė. Štai, kodėl labai svarbu užkirsti kelią įvairiems nešvarumams.

Keletas esminių vyrų odos priežiūros patarimų vasarai!

Kruopščiai valyti odą
Veido valymas vasarą ypatingai svarbus. Valykite savo veidą du kartus (ar net tris kartus) per dieną – ryte, vakare ir per pietus (jei turite per daug riebią odą). Naudoti valymo produktus, atitinkančius konkretų odos tipą iš natūralių ingredientų. Naudoti tokius ingredientus kaip salicilo rūgštis, kuri padeda kontroliuoti spuoguotumą. La Roche-Posay Biomedic LHA valymo gelis yra puikus pasirinkimas vasarą, nes puikiai išvalo veidą, taip pat stimuliuoja.

Efektyviai drėkinti
Naudokite lengvus drėkiklius, pageidautina, kad tiktų ir apsaugai nuo saulės. Tačiau įsitikinkite, kad drėkikliuose yra bent SPF 30, siekiant užtikrinti efektyvią apsaugą nuo saulės. Iškart po skutimosi, pasitepkite drėkinamąja priemone odą, kad būtų atkurta prarasta drėgmė. 

Griežtai venkite produktų su acne
Tai yra labai rimtas patarimas. Tokios priežiūros produkto sudėtyje būna stiprios sudedamosios dalys, kaip benzoilperoksidas, kuris išsausina odą. Silpnina viršutinio odos sluoksnio ląsteles, oda tampa jautresnė saulės poveikiui. 

Pašalinti pleiskanojimą
Patartina atlikti gilų odos šveitimą vieną ar du kartus per savaitę. Tai leis įsitikinti, kad visos negyvos odos ląstelės susikaupusios ant odos paviršiaus, bus pašalintos. Reguliarus veido odos šveitimas suteiks jūsų odai spindesio ir sveikumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *