Geriausi odos produktai, stabdantys senėjimo požymius

Tinkamo anti senėjimo produkto ieškojimas prilygsta adatos šieno kupetoj priežodžiui. Šiandien yra gausu kosmetikos kompanijų, siūlančių įvairius gydymo būdus, losjonus, kremus ir kitas veido priežiūros priemones. Iš tokios siūlomos gausos vis sunkiau yra išsirinkti tinkamą produktą. Prieš perkant siūlomą prekę patariama atidžiai perskaityti ant etiketės esančią informaciją.

Žemiau yra pateikiami veiksmingi odos priežiūros produktai, padėsiantys kovoti su odos senėjimu.

Kofermentas Q10: Vienas iš geriausių odos senėjimo priežiūros produktų, kuris užtikrina reikiamų medžiagų įsiskverbimą į odą. Maitina odą vitaminais, mažina raukšlių atsiradimą. Taip pat saugo jūsų odos ląsteles nuo sužeidimų, laisvųjų radikalų, kurie randami užterštoje aplinkoje, stiprina organizmo imuninę sistemą.

Cynergy TK: Šis produktas maitina bei atnaujina odą, skatina kolageno gamybą. Tai saugus patentuotas ingredientas, mažinantis raukšles ir kitus senėjimo simptomus, kurių su amžiumi mes taip nepageidaujam. Anti senėjimo produktai suteikia milžiniškus pokyčius, todėl jūsų oda atrodo nepakartojamai.

Wakame: Tai rudadumblių rūšis aptinkama Japonijos jūroje. Jie pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis, kurias Japonijoje ištisus šimtmečius naudojo, siekiant išsaugoti jaunatvišką odą. Šiuose dumbliuose gausu geležies, kalio, natrio ir kalcio, kurių pagalba išlaikomas drėgmės balansas odoje. Wakame jūros dumbliai yra vieni iš geriausių ir švariausių jūros dumblių. Jei norite išvengti senėjimo problemų, tai geriausias jūsų odos priežiūros produktas. Kliniškai buvo įrodyta, kad slopina keletą fermentų, kurie dalyvauja odos elastingume, taip pat gali sukelti tamsius ratilus po akimis. 

Avokado aliejus: Tai augalų aliejus, kuris įsiskverbia giliai į odą, drėkindamas ją iš vidaus. Pasižymi stipriomis, odos senėjimą lėtinančiomis savybėmis. Tinka itin sausai bei paakių odai prižiūrėti. Šis aliejus padidina kolageno kiekį odoje. Padeda pašalinti pigmentines dėmes, kurios su amžiumi vis labiau pastebimos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *