Hemeopatiniai būdai rankų ir nagų priežiūrai

Rankos ir nagai yra labai svarbi mūsų kūno dalis. Galima sakyti, kad tai yra mūsų vizitinė kortelė, kuria mes turime rūpintis. Žinoma, yra daug įvairių kosmetikos gaminių tokių kaip losjonai ir rankų kremai. Tačiau vis daugiau žmonių domisi natūraliais produktais. Todėl žemiau pateikiami kai kurie iš efektyviausių natūralių, namų sąlygomis paruošiamų receptų. 

Du kiaušinių trynius sumaišykite su ketvirtadaliu puodeliu pienu ir 1 šaukšteliu medaus. Ištepkite šiuo mišiniu rangas ir nagus, palaikykite apie 15 minučių. Tada nuplaukite rankas ir sutvarkykite nagų odeles. Dėl baltymų ir kalcio jūsų nagai sutvirtės. 

Įpilkite į dubenėlį 6 šaukštus simondsijų aliejaus, 2 šaukštus linų sėklų aliejus, 3 lašus granatų ekstrakto ir 3 lašus eterinio aliejaus, gauto iš morkų sėklų. Sumaišykite visus šiuos ingredientus. Ištrinkite gautu mišiniu rankas ir palaikykite apie 20 minučių, tada nuplaukite. 

Galingas receptas prieš senėjimą. Reikės pusės puodelio 100% grynų spanguolių sulčių, didelės morkos ir 2 šaukštai alyvuogių aliejaus. Morką sutarkuokite ir sumaišykite su sultimis, leiskite nusistovėti ir tada įpilkite alyvuogių aliejų. Sumaišykite ingredientus pašildykite apie 20 sekundžių mikrobangų krosnelėje. Šiltame mirkale pamirkykite rankas 10-15 minučių. 

Kitam receptui reikės pusės puodelio cukraus, 2 stiklinių pieno, 2 šaukštų drėkinamojo kremo ir 7 stiklinių vandens. Pakaitinkite sumaišytą pieną su vandeniu, tada įdėkite cukrų ir kremą. Sumaišykite ingredientus ir virinkite kol gausite mišinį panašų į sriubą. Leiskite mišiniui atvėsti ir ištepus rankas palaikykite 10 minučių, tada nuplaukite. 

Jei norite, kad nagai taptų baltesni keramikiniame arba stikliniame indelyje sumaišykite 4 šaukštus citrinos sulčių ir 3 šaukštus šilto vandens. Ištepus rankas ir nagus palaikykite 10 minučių. 

Jei norite, kad jūsų nagai taptų stipresni galite sumaišyti pusę želatinos pakelio su puse puodelio verdančio vandens. Čia taip pat rekomenduojama naudoti stiklinį dubenį, o ne metalinį. Leiskite mišiniui atvėsti ir mirkykite nagus 10 minučių. Po to nuplaukite rankas vandeniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *