Kūno formos

Celiulitas

Strijos

Įaugusių nagų gydymas

 

Įaugusių nagų gydymas Rankų ir kojų nagai gali įaugti dėl neįprastos nagų struktūros, dirginimo ir slėgio iš netinkamai pagamintų batų. Ši problema dažniausia atsiranda dėl netinkamo nagų kirpimo kai nagų kampai tampa per daug suapvalinti. Kai nagai pradeda augti į odą tada organizmas įaugusius nagus priima kaip svetimkūnį. Nago įaugimo vieta yra labai skaudi ir paraudusi.

Ne chirurginis gydymas: Jeigu įaugę nagai yra kreivo nago pasekmė, tada gali būti atliekama, paprasta procedūra kuri vadinama dalinio pleišto rezekcija (taip vadinamas kreivo nago atstatymas į vietą). Ši procedūra atliekama naudojant specialią nagų priežiūros mašinėlę. Ji tinkamai atstato nago būseną ir ši procedūra gali užkirsti kelią tolesniam nagų įaugimui.

Chirurginis gydymas: daugeliu atvejų tiesiog pašalinamas nagų pleištas, ši procedūra ne visada išsprendžia šią problemą.

Chirurginės procedūros nėra skausmingos. Yra du pagrindiniai būdai kaip pašalinti įaugusius nagus chirurginiu būdu. Pirmasis yra dalinis nagų pašalinimas. Šiuo atveju nagai neįauga per artimiausius 9 - 12 mėnesių laiko. Antrasis metodas visiškas nago pašalinimas. Naudojant šį metodą nagas gali būti pašalinamas visam laikui. Nagų paviršius yra plono audinio sluoksnis kuris pašalintas daugiau neužauga.

Plovimas: taikydami šią procedūrą nagai laikui bėgant galės visiškai naujai ataugti. Ši procedūra reikalauja vietinės injekcijos ir nutirpę pirštai yra specialiai suprojektuojami nagų skirstytuvo.

Vietos įpurškimas: vietinis anestetikas yra suleidžiamas į pirštą. Injekcijos nėra suleidžiamos įaugusio nago srityje. Dauguma pacientų sakosi jautę deginimo ir tempimo jausmą.

Nagų šalinimas: kai piršto nagas yra tinkamai pašalinamas kad nagas neįaugtų į odą. Antibakterinis kremas tepamas nago srityje ir koja apvyniojama tvarsčiu. Nago ataugimas gali užtrukti iki 8-10 mėnesių kol atsistatys į savo pradinę taisyklingą padėtį.

Dalinis Cheminis pašalinimas: taikydami šią procedūrą yra pašalinamos įaugusio nago šaknys chemiškai naudojant fenolio arba natrio hidrooksidą. Tai apsaugo nagus nuo pasikartojančio įaugimo. Vietinio anestetiko injekcija yra atliekama naudojant tą patį būdą kaip nurodyta pirmiau nagų plovimo procedūroje.

Po šių procedūrų kojos apibintuojamos tvarsčiu kad kraujas nesilietų. Fenolis arba natrio hidrooksido tirpalas išlaiko cheminę medžiagą pakankamai tvirtą, kad tinkamai sunaikinti nagų šaknis iš įaugusios odos.

Nagų šalinimas: atliekant "dalini" cheminį mentės ir nagų skirstytuvo pagalba iškerpama nago dalis. Mentės ir nagų skirstytuvas taikomas į nagų pabaigą ir švelniai stumiamas žemyn per nago plokštelę ir odeles. Ši procedūra yra tokia pati kaip atliekant nagų plovimo procedūrą. Kitas variantas yra fenolio arba natrio hidroksido įterpimas po odele kuris naikina nagų šaknis.

Jei nagas yra visiškai pašalinamas fenolis arba natrio hidroksidas yra naudojamas visoje teritorijoje po odele. Tokiu atveju nagas daugiau neįaugs.

Chirurginės komplikacijos: tikėtina, kad visa arba dalis įaugusių nagų dalis gali atsistatyti į pradinę padėtį ir vėl įaugti į odą. Nuo cheminių komplikacijų kaip ši yra atliekamas cheminis nudegimas. Ši procedūra sukels lengvą skausmą per gijimo procesą. Ši procedūra netinka pacientams kurie turi prastą žaizdų gijimą ar prastą kraujotaką.

Visais chirurginės procedūros taikomais metodais gydant turi būti taikoma žaizdos gijimą skatinantys preparatai. Nors ši žaizda atrodytų sudėtinga, tačiau gydymas yra nesudėtingas, gali būti patinimas ar paraudimas toje nago srityje kurioje buvo tvarkomas. Be to, galite jausti nedidelį skausmą kurį galėtumėte sumažinti tam tikrais skausmą malšinančiais preparatais. Po chirurginio pašalinimo įaugę nagai taip pat ir toliau turi būti tinkamai prižiūrimi bei stebimas tolesnis žaizdų gijimo procesas.
 

Norite sužinoti sveikatos paslapčių? -> www.Beligu.lt


Geriausias pasirinkimas - gražūs nagai

 

Tai užtrunka ilgai kol užsiauginame gražiai atrodančius nagus. Mūsų rankos tarsi darbščiosios bitelės kurios drąsiai plauna indus, naudoja chemines medžiagas ir kenčia nuo nagų skilinėjimo. Tik pradėjus augti nagams atsitinka nenuspėjami dalykai, todėl juos užsiauginti tampa labai sunku.

Tai varginantis procesas, todėl moterys dažniausia renkasi lengvą, daug darbo nereikalaujantį nagų priauginimą ar tiesiog priklijavimą. Šie būdai yra tinkami toms kurios neatlieką dažnų namų ūkio darbų. ...

Geriausias pasirinkimas - gražūs nagai

Jūsų nagų išvaizda

 

Kiekvienam yra malonu, kai nesidrovint galime drąsiai parodyti savo nagus. ...

Jūsų nagų išvaizda

Kaip sustiprinti nagus?

 

Nors yra daug įvairių produktų kuriais galima sustiprinti nagų struktūrą, tačiau ne visada jų pakanka kad mūsų nagai taptų stiprūs ir sveiki. ...

Kaip sustiprinti nagus?

Kaip išgauginti patrauklius nagus?

 

Ar jūs kada nors susimąstėte kaip įžymybėms pavyksta išlaikyti taip puikiai atrodančius nagus, kuriuos noriai demonstruoja įvairiuose renginiuose, žurnalų viršeliuose? ...

Kaip išgauginti patrauklius nagus?

Priežastys kodėl įauga pirštų nagai

 

Įaugę, atšerpetoję nagai, kurie auga iš piršto mėsos tiesiai į viršų. ...

Priežastys kodėl įauga  pirštų nagai

Vyru nagų priežiūra

 

Vyrai retai pagalvoja kaip atrodo jų nagai. ...

Vyru nagų priežiūra

Giluminė kosmetika jūsų nagams

 

Moterys paprastai rūpinasi savo nagais. ...

Giluminė kosmetika jūsų nagams

Patarimai kaip išlaikyti sveikus nagus

 

Daugelis moterų skundžiasi prasta nagų būkle. ...

Patarimai kaip išlaikyti sveikus nagus

Elektrinės nagų dildės

 

Daugelis profesijų reikalauja, kad žmonės turėtų trumpus nagus. ...

Elektrinės nagų dildės

Pėdų higiena: pėdų grybelio gydymas

 

Pėdų grybelį gali sukelti grybelinės infekcijos esančios aplinkoje. ...

Pėdų higiena: pėdų grybelio gydymas

Kaip išlaikyti sveikus nagus

 

Mes nuolatos silpniname savo nagus kai atliekame įvairius namų ruošos darbus. ...

Kaip išlaikyti sveikus nagus

Patrauklūs nagai nėra tiktai svajonė

 

Ar kada susimąstėte, kaip įžymybės išlaiko puikiai atrodančius nagus? ...

Patrauklūs nagai nėra tiktai svajonė

Silicio papildai stiprina nagus

 

Ar ieškote konkretaus maisto papildo kuris gali padėti jūsų nagams tapti stipresniais? ...

Silicio papildai stiprina nagus

Kojų pirštų nagų problemos

 

Gal turite problemų su kojų pirštų nagų nagais? ...

Kojų pirštų nagų problemos

Paprasti patarimai kodėl verta naudoti nagų laką

 

Mūsų rankos per visą dieną atlieka įvairius darbus, todėl būtina ne tik apsaugoti jas, bet taip pat išsaugoti savo nagus. ...

Paprasti patarimai kodėl verta naudoti nagų laką

Nagų priežiūra nėra paprastas procesas

 

Nagų priežiūrai paprastai reikia laiko ir žinių norint juos teisingai prižiūrėti. ...

Nagų priežiūra nėra paprastas procesas

Manikiūro svarba

 

Dažna moteris mano, kad manikiūras yra lyg ginklas. ...

Manikiūro svarba

Paprasti patarimai kaip valyti nagų laką

 

Nagų lako spalvą galima derinti prie bet kokios aprangos, bet jį pašalinti gali būti nelengva ir netgi skausminga procedūra. ...

Paprasti patarimai kaip valyti nagų laką

Kaip išmokti prižiūrėti nagus

 

Jau vaikystėje turime mokytis rūpintis savo nagais. ...

Kaip išmokti  prižiūrėti nagus

Nagų priežiūros patarimai

 

Ar turite laiko kiekvieną dieną rūpintis savo nagais? ...

Nagų priežiūros patarimai

Nagų grybelis

 

Nagų grybelis yra erzinanti problema, dar yra žinoma medicinos pasaulyje kaip Kode unguium arba Onichomikozė. ...

Nagų grybelis

Nagų dizainas vyrams

 

Kartais žmonės galvoja, kad vyrai neturi nagų dizaino nebent skiriasi jų seksualinė orientacija. ...

Nagų dizainas vyrams

Teisinga nagų priežiūra

 

Nagai gali pasirodyti ne labai svarbu kai kuriems žmonėms, kaip jie galvoja, kad nagai nuolat auga, suskilę nagai gali būti lengvai pakeičiami naujais per porą dienų. ...

Teisinga nagų priežiūra

Patarimų kaip sutvarkyti nagus namuose

 

Kai kurie žmonės tiesiog eina į SPA , padaryti savo nagus gražiais, nes jie tikrai nežino, kaip tai galite padaryti patys manikiūrą namuose. ...

Patarimų kaip sutvarkyti nagus namuose

Ką išduoda pirštų nagų formos

 

Ar jūsų nagai nemalonūs ? ...

Ką išduoda pirštų nagų formos