Įsisenėjusių strijų gydymas

Nors jūs galite metus iš metų turėtų strijų, tačiau ateis laikas, kai nuspręsite jų atsikratyti. Svarbu žinoti, jog laikui bėgant keisis ir strijos, taip pat kis ir jų gydymo technikos.

Kas atsitinka su strijomis bėgant laikui?

Pradžioje strijos būna šviesiai rausvos spalvos. Vėliau jų spalva kinta, jos tampa mažiau matomos, tačiau jas sunkiau būna ir pašalinti.

Ar galima pašalinti senas strijas?

Viskas priklauso ir nuo genetikos, ar strijas bus galima pašalinti lengvai ir greitai, ar bus galima tiesiog sumažinti jų matomumą. Yra būdas pagal DNR testą nustatyti, ar jūsų odos tipas reaguos į strijų šalinimo procedūras. Taip nustatysime polinkį ir galima įsivertinti strijų šalinimo būdų pasirinkimą.

Dauguma kremų bei losjonų nelabai ir pagelbės kuomet strijos yra įsisenėjusios. Juos rekomenduotina naudoti kuomet strijos yra nesenai atsiradusios, arba jų atsiradimo prevencijai. Tačiau tai gali padėti atstatyti odos elastingumą, oda taps švelnesnė. 

Chirurginis būdas gali jums padėti atsikratyti strijų. Tačiau dėl šio būdo pasirinkimo turite pasikonsultuoti su specialistu. 

Ar verta šalinti senas strijas?

Nėra jokių abejonių, jog tai yra kai kuriems žmonėms labai svarbu. Kiekvienas žmogus renkasi ką nori daryti su savo kūnu, ir kaip nori, jog jis atrodytų. Tačiau pirmiausiai galite išanalizuoti gydymo galimybes bei kainas ir jų poveikius organizmui.

Reikia laiko viską gerai apsvarstyti, ar jums to reikia, ir kiek jums svarbu pašalinti senas strijas. Jeigu jaučiate, jog tai pakeis jūsų gyvenimą bei požiūrį į save, tuomet pasidomėkite kaip tai atlikti, ir pasirinkite tinkamiausią būdą tai atlikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *