Kada reikia pradėti naudoti veido kremą?

Su senėjimu ateina raukšlės, o su raukšlėmis ateina poreikis nuolat naudoti naktinį veido kremą. Kyla klausimas, kokio amžiaus asmuo turėtų pradėti naudoti kremą nuo raukšlių? Galų gale, dar neturint 20 metų, ar tikrai reikia taikyti kremą nuo raukšlių kiekvieną naktį? 

Daugelis ekspertų sutinka, kad reikia nuolatos naudoti naktinį kremą taip pat nuo raukšlių, iki to laiko, kol jūs pasieksite 40 metų ribą. Smulkiosios raukšlelės jau pradeda formuotis anksčiau kaip iki 30 metų. Paprastai žmogaus akiai dar būna menkai pastebimos. Šis faktas patvirtina, kad labai svarbu pradėti naudoti kremą nuo raukšlių kuo greičiau. Jei pradėsite naudoti jį ankstyvame gyvenimo etape, vėliau su raukšlėmis iškilusių problemų bus mažiau.

Kokio tipo veido kremą turėčiau naudoti?
Yra daug veido tipų kremų nuo raukšlių, galinčių užkirsti senėjimo problemas. Vieni kremai padeda paslėpti atsiradusias raukšles, kiti nustato raukšlių atsiradimo priežastis per tam tikrą laiką. 

Tinkamai naudojant grietinėlę išvengtumėte odos problemų. Visų pirma turėtumėte išsiaiškinti savo odos tipą: riebi, sausa, mišri, jautri, dehidratuota ir t.t. Žinant savo odos tipą, bus geriau išsirinkti naktinį veido kremą, kuris atitiks jūsų individualius poreikius. Jei nieko nežinote apie savo odą, tuomet bus sunkiau rasti tinkamą priemonę, padedančią gauti taip trokštamus rezultatus. 

Kiek aš turiu mokėti už veido kremą?
Kiekvienas gali išleisti tiek, kiek yra paskyrę tam pinigų. Kremų kainos svyruoja įvairiai, tad būtų kvaila kalbėti apie konkrečias gaires kiek mokėti.
Kai kurie kremai kainuojantys brangiau, gali ir neatitikti savo kokybės, ir atvirkščiai, kainuojantis pigiau, gali būti žymiai veiksmingesnis. 

Patarimas: Galite susidurti, kai yra atsiunčiami pabandymui nemokami kremo mėginukai. Toks pasiūlymas leidžia nustatyti, kuris kremas daro jums didesnį poveikį. Neatitikus jūsų odos tipui galite mėginuką išsiųsti atgal, už tai nieko nemokant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *