Kaip atsikratyti strijų

Klausimas kaip atsikratyti strijų yra labai populiarus tarp žmonių. Strijos atsiranda tuomet, kai jūsų oda nepasiruošusi tempiama, pavyzdžiui, tai gali būti dėl lytinio brendimo, nėštumo, ar greito svorio netekimo ar priaugimo.

Strijos, kurios nesenai atsiradusios atrodo rausvos spalvos. Jeigu jų yra nedaug bei labai neryškios, tikėtina, jog laikui bėgant jos išnyks, net ir nenaudojant kremų ar losjonų. Todėl iš anksto svarbu apsvarstyti gydymo išlaidas, ir realų poveikį.

Kremai, kurie suteikia naudos strijų šalinimui, savo sudėtyje turi kakavos sviesto. Tai gana nebrangūs produktai, kurie tuo pačiu ir veiksmingi šalinant strijas. Siekiant efektyvių rezultatų šį kremą reikia tepti bent du kartus per dieną. Kuo daugiau drėgmės gauna jūsų oda, tuo greitesnis bus strijų šalinimo rezultatas.

Aliejukas odos elastingumui

Šis metodas yra efektyvus siekiant išvengti strijų atsiradimo, jeigu jis vartojamas taip kaip nurodyta. Tai suteikia odai elastingumo, tai reiškia, kad jūsų oda bus pasiruošus tiek nėštumo metu, tiek svorio sumažėjimo/padidėjimo metu, tempimuisi. Tai taip pat yra svarbu vaikams, bei paaugliams, kurie patiria staigius kūno augimo etapus. Aliejukas yra nekenksmingas, bei neturi jokio šalutinio poveikio odai. Oda taps elastinga bei švelni.

Vitaminas K

Vitaminas K padeda gydant žaizdas, tame tarpe ir strijas. Vartojant kremus su vitaminu K, greičiau gydomi randai bei šalinamos strijos. Naudojant aktyviai tokio tipo kremus 6-8 savaites, po du kartus per parą, turėtumėte išvysti rezultatą. Pagrindiniai maisto produktai, kurie turi vitamino K: žalios lapinės daržovės (špinatai, kopūstai, lapiniai kopūstai), ropės, brokoliai, pomidorai, kepenėlės ir liesa mėsa, pieno produktai.

Kremai bei losjonai po masažų ar odos šveitimų yra pati praktiškiausia gydymo forma. Svarbu, kad kremas būtų iš natūralių ingredientų (Revitol strijų šalinimo kremas). Kremo sudedamosios medžiagos įsiskverbia į dermą bei stimuliuoja naujų ląstelių augimą.

Pats efektyviausias gydymo metodas yra masažai. Masažuoti kasdien tas sritis, kuriose yra strijos. Tai skatina kraujotaką bei stimuliuoja naujų ląstelių gamybą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *