Kaip atsikratyti strijų

Strijos yra labai dažna problema. Daug žmonių patiria šį reiškinį, ir dažnai tai atsiranda nėštumo metu, kuomet pilvo oda išsitempia. Dvi priežastys, dėl kurių atsiranda strijos, tai nutukimas bei staigus svorio padidėjimas. Deja, siekiant jas pašalinti būna kartais labai sunku ir užima daug laiko ir kantrybės, tačiau pasitaiko atvejų, jog sumažinamas jų matomumas, tačiau jos neišnyksta.

Daugelis mano, jog vienintelis efektyvus būdas atsikratyti strijų, tai tiesiog laukti, kol jos išnyks, tačiau ne visada tai būna veiksminga. Staigus svorio didėjimas ar praradimas paspartina strijų atsiradimą, ir ne visada jos savaime išnyksta.

Dar viena galimybė šalinant strijas, tai kremų bei losjonų naudojimas, kurie šiandien rinkoje yra populiarūs bei prieinami. Tai paspartina strijų gydymą, tačiau taip pat ne visada atneša pačius geriausius rezultatus.

Vienas iš populiariausių strijų šalinimo būdų – lazerinės chirurginės procedūros. Procedūra vyksta naudojant lazerį ir keičiant odos toną, kad atrodytų tamsesnė, toje srityje, kurioje buvo strijos. Tai atliekam taip , jog plika akimi nebus net pastebima.

Ši procedūra atliekama be jokio skausmo ir palieka efektyvų rezultatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *