Kaip išlaikyti jauną ir švytintį veidą

Esant vyresnio amžiaus, jūsų oda patiria daug esminių pakeitimų. Ši transformacija akivaizdžiai išryškėja ant kaktos ir veido. Norint viso to išvengti, jums pravartu ieškoti būdų dar jaunesniame amžiuje, kol oda nesusenus. Kiekvieną kartą, kai Jūs juokiatės ar susiraukiat, jūsų veido išraiškos rinkiniai palieka įspaudą veide. Šios veido žymės labiau sendina jūsų amžių. 

Kiekvieną rytą prausdamiesi naudokite drėkinamąsias priemones. Įsitikinkite, kad jose nėra kenksmingų sudedamųjų dalių, pavyzdžiui parabeno, alkoholio ar kvepalų. Bent du kartus per savaitę išvalykite negyvas odos ląsteles. 

Jei norite efektyviai pašalinti raukšles, siūloma investuoti į gerą anti senėjimo veido odos kremą. Beveik visuose prekybos centruose gan painu, išsirinkti tinkamą, stangrinantį kremą. Iš tikrųjų yra gana daug dezinformacijos pateikta. 

Pavyzdžiui, galite susidurti su kosmetikos pardavimų konsultante, kuri įtikins jus, kad šis kremas yra geriausias. Jų argumentai, kad kolagenas gali pagerinti jūsų odos išvaizdą, ir padėti panaikinti raukšles, gana logiški. Bet, deja, mokslininkų įrodyta, kad ši teorija gali pasitaikyti klaidinga. Priežastis yra tokia, kad kolageno molekulės yra per didelės, kad prasiskverbtų į mūsų odą. Taigi tokiu būdu bus eikvojami jūsų pinigai, o rezultato jokio. 

Užuot leidus pinigus neveiksmingiems produktams, jums reikia pasirinkti tuos produktus, kuriuose yra sudedamųjų dalių, pavyzdžiui Cynery TK, Phytessence Wakame ir kofermentas Q10. Taigi, yra galingų ingredientų, kurie gali panaikinti raukšles ir pagerinti jūsų odos išvaizdą.

Jei norite turėti jaunesnį veidą, jums reikia rasti sau tinkamą odos priežiūros produktą. Priešingu atveju, raukšlės persekios jus amžinai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *