Kaip išlaikyti rankas elastingomis

Kiekvieną dieną mūsų rankoms tenka nudirbti begalę daug darbų. Tai gali būti nuo paprasčiausių tokių kaip puodelio laikymas iki sudėtingesnių tokių kaip šveitimas kempine ir pan. Kaip ir kojoms kai jas nuvarginame reikia poilsio, taip ir mūsų rankoms kai dirbame biure, labai daug rašome. Niekas nenori turėti nejautrius pirštus, nes ir taip daugumos žmonių ypač vyrų rankos yra pakankamai grubios. Tik įsivaizduokite, kad jums tenka susitikti su naujais žmonėmis ir reikia paspausti ranką, juk malonu paduoti išpuoselėtą rankutę taip? Šiame straipsnyje pateikiami patarimai, kaip suminkštinti rankas ir išlaikyti jų elastingumą. 

Nusiplaukite rankas
Po įtemptos darbo dienos būtina kruopščiai nusiplauti rankas. Nuplaukite jas šiltu vandeniu ir patikimu drėkinamuoju muilu. Taip pašalinsite nešvarumus ir dulkes. Rankų plovimas labai svarbus dėl higienos normų, nes tokiu būdu užkirsite kelią ligas sukeliantiems mikroorganizmams. 

SPA rankoms
Rankų procedūros yra brangios, tai kodėl gi jų nepalepinus namuose? Viskas ko jums reikia tai šiltas vandens dubenėlis. Jūs galite į jį pridėti mėgstamo aromato kvapų taip susikursite Spa atmosferą. Toliau jums reikia pamaitinti rankas apie dešimt minučių. Tam puikiausiai tiks medus, jį pašildžius įtrinkite rankas. Tokios medaus procedūros sušvelnins bet kokio kietumo rankų odą ir jos taps elastingomis. 

Rankų valymas / šveitimas
Po SPA procedūrų rekomenduojama gerai nušveisti rankas. Tam galite naudoti šveičiamuosius muilus (kietus arba skystus) galite rinktis bet kokius, tačiau rekomenduojamas abrikosų ir alavijo muilas. Juo gerai įmasažuokite rankas, taip sumažinsite įtampą ir stresą. Po šios procedūros jas nuplaukite ir nusausinkite minkštu rankšluosčiu. 

Drėkinimas
Paskutinis žingsnis siekiant minkštų, švelnių ir elastingų rankų yra drėkinimas. Galite reguliariai naudoti drėkinamuosius kremus, kūno sviestą arba galite pasirinkti rankų kremą prisotintą mineralais, kurie padeda kovoti su šiurkščia rankų oda. Drėkinamąsias priemones gerai įtrinkite į rankas, kol jos absorbuosis į odą. 

Visada atminkite, kad jūsų rankoms daugiau reikia priežiūros nei kojoms. Ypatingai todėl, kad rankų pagalba jūs atliekate tiek daug dalykų ir jos yra labiau pastebimos. Taigi rūpinkitės savo rankomis atlikdami šiuos paprastus veiksmus ir galėsite mėgautis švelniomis, minkštomis ir elastingomis rankutėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *