Kaip išlaikyti rankas jaunatviškas

„Rankos yra moterų antrasis veidas“ arba „rankos yra moters efektyvus nekilnojamas turtas“. Tokie žodžiai, diena po dienos pasirodo moterų žurnaluose ir laikraščiuose. Švelnios rankos tapo daugumos moterų svajonė. 

Pasakojimas apie meilę: viena mergina kiekvienąkart susitikus su vaikinu norėdavo sutvarkyti jam kambarius, išplauti drabužius ir pan. Tačiau vaikinas greit susitvarkydavo pats, nešvarius drabužius paslėpdavo. Jis niekada neleisdavo skalbti drabužių ar gaminti maistą, jis sakydavo, kad tai sužlugdys jos rankų jaunystę ir grožį. Bet realiame gyvenime moterų rankos yra labiausiai neprivilegijuotos. Taigi svarbiausia, kad besirūpindamos šeima ir karjera nepamirštumėme savo „antrojo veido“. 

1 Įprastas rankų kremas 
Visada po ranka turėkite rankų kremą ir naudokite jį po kiekvieno rankų plovimo, taip atstatysite prarastą vandens ir maisto kiekį. Tinkamo kremo pasirinkimas yra labai svarbus aspektas. Jei rankų oda yra labai įtempta ir atsirado plonų linijų reikia pasirinkti kremą, kuris turi keletą savybių. Labiausiai tokiu atveju tiks kremas, kurio sudėtyje yra glicerolio. Jei rankų oda niežti ir pleiskanoja ji priklauso jautrioms rankoms. Todėl rinkitės būtent joms skirtus kremus.

2 Specialios pirštinės 
Pirštinės gali atlikti ne tik šildymo funkciją, yra įvairiausių rūšių, kurios skirtingai rūpinasi mūsų rankomis. Kai atliekate sunkius darbus ir tvarkote neapdorotus elementus dėvėkite storas darbines pirštines. Kontaktuojant su plovikliu, skalbimo milteliais ir kitomis cheminėmis medžiagomis yra būtinos guminės. O kai einate į šaltą orą rankas apsaugos minkštos medžiaginės ar megztos pirštinės. 

3 Reguliarus nagų valymas
Kruopštus manikiūras padės išvengti nešvarumų, nes nagai yra geriausia purvo slėptuvė. Juos valyti privalote kasdien. 

4 Mažesnis nagų modeliavimo naudojimas 
Kadangi nagų modeliavimo procesas yra sudėtingas ir ne visada gamybos įranga yra pakankamai dezinfekuojama, tai gali sukelti bakterines infekcijas. Be to, nagų modeliavimo medžiaga gali sukelti natūralių nagų alergijas. Jie taip pat gali paveikti nagus, jie negali normaliai kvėpuoti ir augti, tampa ploni ir trapūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *