Kaip išsaugoti sveiką veido odą

Įvairūs kenksmingi elementai nuolat įtakoja jūsų veido odą. Cheminės medžiagos, vėjas, cigarečių dūmai, temperatūros svyravimai ir kiti veiksniai žaloja odą. Viso to pasekmės yra sausa oda, kuri praranda elastingumą ir nebėra tokios būklės kaip prieš tai. Ji netgi gali įtrūkinėti ar pradėti pleiskanotis, visa tai dar labiau išsausina odą ir daro ją nelygią. 

Dažniausiai odos sausumą sukelia natūralios drėgmės trūkumas jos sluoksnyje. Yra keletas būdų, kurie gali padėti to išvengti arba atstatyti buvusią odos išvaizdą. Negalima veido plauti per dažnai. Po prausimosi dažniausiai jaučiamas tempimas ir sausumas, to būtina vengti drėkinant odą. 

Įsitikinkite, kad veido prausimui naudojate tik natūralius muilus, o ne tuos, kuriuose yra cheminių medžiagų ir sintetinių komponentų. Tinkamai apsaugokite veidą nuo temperatūros pokyčių. Savo mitybą praturtinkite omega riebalais. 

Gamta pasiūlys daug būdų, kurie padės pasirūpinti jūsų veido oda, jai tereikia suteikti šansą. Visas chemines kosmetikos priemones galite pakeisti natūraliomis, oda jums tik padėkos. 

Kiaulpienė gali būti naudojama odos detoksikacijai, kraujo valymui ir su tuo susijusioms sistemoms. Rozmarinas ir asiūklis taip pat yra labai naudingas padedant atkurti odos tekstūrą, elastingumą ir spalvą. Silicis pamaitina odos ląsteles ir skatina jų atsinaujinimą. Jis vaidina svarbų vaidmenį palaikant skysčių balansą odos audiniuose.

Jei jūsų veidas yra sausas, tuomet turite naudoti natūralius drėkiklius bent du kartus per dieną. Po rytinio prausimosi prieš makiažą taip pat būtina drėkinti veidą kaip ir vakare prieš miegą. Naktį kai oda ilsisi kremas veiks efektyviau. 

Jei naudojate odos toniką taip pat rinkitės natūralų gaminį. Kitu atveju jis gali dirginti odą ir pridaryti dar daugiau žalos. 

Kartais veidą būtina nušveisti švelniu šveitikliu. Po to būtinas drėkinimas. Nenaudokite veidui karšto vandens, geriau rinkitės šiltą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *