Kaip kovoti su plaukų slinkimu?

Plaukų slinkimo priežastimi gali būti fizinės sveikatos problemos, tačiau neabejotinai tam įtakos turi ir psichologiniai veiksniai. Jei žmogus negali susitaikyti emociškai su estetikos praradimu, tai jam plaukų slinkimas yra labai didelė problema. Jau kelis šimtmečius indėnai ir kinai gamina preparatus iš žolelių, kurie padeda gydyti daugumą plaukų problemų be jokio šalutinio poveikio. 

1. Svarbiausia geras miegas. Pakankamas poilsis ir miegas padeda jūsų plaukams augti. Kūnas taip pat funkcionuoja geriau kai nejaučia miego trūkumo. Atminkite, kad plaukai yra esminė dalis mūsų kūno, kuriuos taip pat įtakoja gera organizmo savijauta. Jei jaučiate, kad jums būtina pertrauka pasistenkite atsipalaiduoti ir pailsėti. Pernelyg daug streso nėra gerai visam organizmui. Kai esame sveiki plaukai auga nuolat, ypatingai miego metu.

2. (Ricinos aliejus yra lipni ir sunki medžiaga, todėl ją vartoti reikia saikingai) Masažas su migdolų aliejumi, įmasažuojamas į galvos odą, gali skatinti plaukų augimą ir užkirsti kelią plaukų slinkimui. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių plaukų augimo gydymo būdų, išpopuliarėjusių Indijoje, virtas garstyčių aliejaus puodelis su keturiais šaukštais džiovintų arba šviežių chna lapų. Šis mišinys po virimo yra nukošiamas ir supilamas į buteliuką, naudojamas kasdien masažuojant galvos odą. Tai vienas iš labiausiai patikimų metodų, kuris skatina plaukų folikulo augimą. 

3. Dauguma muilų ir šampūnų turi chemikalų, todėl naudokite natūralius pakaitalus. Venkite sulfatų, parabenų, nepažįstamų junginių ir silikonų. Kaip žinote, jūsų šampūno sudėtyje gali pasitaikyti šių dalykų! Jei jūsų šampūno sudėtyje kaip tik yra šių sudedamųjų dalių, tai atminkite, kad jos kenkia ne tik plaukams, bet ir jūsų sveikatai. Taigi, naudokite natūralius šampūnus, masažuokite galvos odą aliejais ir turėsite nuostabius plaukus. 

4. Nikotino rūgšties formos vitaminas B3, kuris gali padėti pagerinti kraujo apytaką galvos odoje (taip pat gali padėti sustabdyti plaukų slinkimą) – dabar yra būtinas plaukų folikulams. Siūloma dozė apie 35 mg. nikotino rūgšties per parą.

Vitaminas B5 trūkumas sukelia plaukų slinkimą gyvūnams, bet jo trūkumas žmonėms neįrodytas.

5. Norėdami turėti sveikus plaukus, juos pakirpti privalote kas pora mėnesių. Tai skatina ir greitesnį plaukų augimą. Į savo valgiaraštį įtraukite daug žalių daržovių, vengti tabako ir alkoholio. Plaukite plaukus ne daugiau kaip du ar tris kartus per savaitę ir nenaudokite pernelyg daug plaukų formavimo produktų, nes jie gali sumažinti gyvybiškai plaukams naudingų natūralių aliejų kiekį.

6. Jei negalite sau leisti įsigyti brangių produktų, skatinančių plaukų augimą ar neturite laiko pasidaryti toniko (lygiomis dalimis kokoso, ricinos, citrinų sultys ir vaistinė ožragė) taip pat galite įsigyti šampūno „Beauty 4 Ashes Christian Health & Beauty’s Super Gro Shampoo“

7. Varis skatina plaukų augimą, jis prevenciškai naudojamas norint apsisaugoti nuo plaukų slinkimo. Per daug vario iš tikrųjų taip pat gali sukelti plaukų slinkimą. Todėl reikėtų neviršyti vario normos organizme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *