Kaip pasidaryti namuose veido kaukę

Veido kaukė didina ir gerina gamtinių ląstelių regeneraciją, drėkina, maitina bei padeda greičiau atsinaujinti odai. Tai unikalus sugebėjimas išlaikyti švytinčią veido odą. Oda yra labai jautrus faktorius, tad mes turime deramai užsiimti jos priežiūra. Veido kaukę galima ir namie pasigaminti iš natūralių ingredientų. 

Veido kaukės yra dviejų tipų: atpalaiduojanti ir skatinanti. Yra daug gamintojų prekiaujančių veido kaukėmis, tačiau yra naudojamos cheminės medžiagos, galinčios pakenkti odai. Tuo tarpu namie pasigaminta kaukė iš natūralių ingredientų yra labai naudinga. Veido kaukės atlieka gilaus valymo funkciją, pašalina negyvąsias ląsteles bei kitus nešvarumus. Siūlomos įvairaus tipo namų veido kaukės.

Sausai odai tinka drėkinanti kaukė iš glicerolio, medaus ir aliejaus. Kaukę reikėtų palaikyti 10 – 15 minučių. Norint pasigaminti tokią kaukę reikėtų: susmulkinti 1 šaukštą migdolų. Susmulkintus migdolų miltus sumaišyti su 1 šaukštu medaus ir 1 kiaušinio baltymu. Tepti ant veido ir laikyti apie 15 minučių. Praėjus laikui, švelniai nuvalyti drėgnu audiniu.

Kitas būdas būtų toks: 1 / 2 šaukštelį medaus, 1 / 2 citrinos sulčių ir 1 mažą indelį paprasto jogurto. Įmuškite 1 plaktą kiaušinio baltymą. Tepti ant veido ir laikyti apie 15 minučių. Praėjus laikui, švelniai nuvalyti drėgnu audiniu.

Aspirino kaukė turi didelį priešuždegiminį potencialą. Norint veidui pasigaminti šveitiklį, reikėtų pasidaryti avižinės pastos,(įdėti 1 kiaušinį, pusę virtų avižinių dribsnių, 1 šaukštelį alyvuogių aliejaus.) Užtepus ant veido leisti išdžiūti. Vėliau nuplauti šaltu vandeniu. 

Braškių kaukė. Atsargiai nuplauti braškes drungnu vandeniu ir nusausinti sausu skudurėliu. Nedideliame inde sumaišyti vaisius su grietinėle ir medumi. Dėti mišinį ant veido ir palaikyti 20-30 minučių. Vėliau gerai viską nuplauti. 

Kukurūzų kaukė. Du šaukštus kukurūzų miltų sumaišyti su pakankamai vandens, kad pasidarytų tiršta pavidalo masė. Švelniai dėti ant veido, palaikius, nuplauti vandeniu.

Geriausia veido kaukė yra medaus. Naudoti šiltą audeklą, kad atsivertų poros, uždėti medaus tepinėlį ir palaikyti nuo 15 iki 30 minučių. Nuplauti šiltu vandeniu, ir tada naudoti šaltą vandenį, kad užsivertų poros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *