Kaip pasirinkti dirbtinius nagus

Kiekviena mergina nori, kad jos rankos atrodytų gražios ir žavingos. Kad būtų galima patenkinti įvairius moters poreikius sukurti dirbtiniai nagai, kurie prieinami rinkoje. Jūs negalite žinoti, kurie galėtų būti puikus ir tinkami Jums ir į ką turi būti atsižvelgta atsižvelgta.

Įvairūs dirbtiniai nagai tinka skirtingiems žmonėms.

1.Gelio nagai yra pagaminti iš želė akrilo ir yra kieti, padaryti ultravioletinėje šviesoje.
Tai puikus pasirinkimas moterims, kurios nori turėti panašius nagus į natūralius. 

2. Klijuoti nagai yra silpniausia rūšis dirbtinių nagų, bet jie taip pat turi gerą išvaizdą. Jie sudaryti iš vienetų, iš šilko, lino, stiklo ar popieriaus bei yra sukirpti pagal norimą kliento formą. Šie nagai rekomenduojami moterims, kurios nori trumpesnį laiką išlaikančių savo grožį nagų.

3. Saulės nagai tai stiprūs ir tvirti, kaip akrilo nagai. Jie yra prancūziško manikiūro stiliaus. Gaminami iš akrilo, gelio, tačiau jų technologija taip pat sudėtinga kaip akrilo. Trumpesnio ilgio, idealiai tinka moterims gyvenančioms aktyvų gyvenimo būdą.

Patarimai pasirenkant dirbtinius nagus.

Siekiant sutaupyti daug išlaidų dėl pristatymo naudingiau pirkti urmu arba komplektais.

1.Paaiškinkite pardavėjui kokių dirbtinių nagų Jūs norite.

2.Prisiminkite perkant, jie gali būti klijuojami. Ar Jūs norite nepatogumų ?

3. Papildomas nepageidaujamas dalykas, kurį gali reikėti pasidaryti patiems yra nuvalyti nagų lako likučius. Valykite jį su acetonu arba kitų dažų valikliu. Dėl to, kad nežalotumėte dirbtinių nagų struktūros. Netikrų nagų jūsų asmeninio dizaino. Tai iš tikrųjų yra visai kitas hobis, kaip jūs iš tikrųjų galite parduoti savo stilių tam tikrą rinkos nišą.

Įsivaizduokite, gerai graži, tvarkinga moteris su nešvariais nagais. Esu įsitikinęs, kad gali būti didžiulis noras daugumai žmonių perspėti ją ir tik keli žingsniai! Kai susidomėsite pažvelgsite į savo nagus? Lengvas būdas pasirinkti Jūsų idealius dirbtinius nagus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *