Kaip pasirinkti teisingai veido muilą?

Kaip pasirinkti tinkamą veido muilą, atvykus į prekybos centrą ar naršant internete. Jei mes naudosime netinkamą veido priežiūros priemonę, galime pridaryti rimtų rūpesčių savo veido odai. Ką daryti, kad taip neatsitiktų? Pateikiami tokie muilo pasirinkimo kriterijai:
• Pagal odos tipą;
• Pagal sudedamąsias dalis;
• Pagal vartotojų lūkesčius;
• Pagal specifinį veikimą. 

Visų pirmiausia patariama nusistatyti odos tipą. Nusistačius odos tipą, patariama pasirinkti tik jūsų odai būdingą muilą. Taip pat pravartu atkreipti dėmesį į sudėtį. Rekomenduojama rinktis tik natūralius, nekenksmingus žmogaus odai ir aplinkai produktus. Keletas patarimų sausą odą turintiems žmonėms.

Kokosų veido muilas. Kokoso muilą sudaro komponentai, kuriuose gausu kokosų ir augalinių riebalų. Šis muilas drėkina, minkština ir saugo nuo išsausėjimo Jūsų odą. 

Alyvuogių muilas. Pagamintas iš alyvuogių aliejaus, nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų ar kitų cheminių junginių, bešarmis. Šis muilas drėkina, jaunina, apsaugo nuo ankstyvųjų raukšlių, gerina kraujotaką. Lyginant su kokosų muilu, šis yra kur kas geresnis. Tinka riebiai, normaliai, mišriai arba jautriai odai. Muilas gaminamas esant žemai temperatūrai, todėl išsaugomos visos vertingiausios medžiagų savybės. Kurie nemėgsta muilų, kuriuose yra gausu kvapiklių, rekomenduojama rinktis būtent gryną alyvuogių muilą. Kadangi šio muilo gamybos proceso metu temperatūra nėra aukšta, todėl yra išsaugomos visos sudedamųjų dalių vertingosios savybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *