Kaip pasirūpinti oda?

Yra daug priežasčių dėl kurių turėtumėte branginti savo organizmą. Kūnas yra tarsi lobis, kurį turite saugoti ir tausoti. Galite išmokti labai paprastų būdų, kurie padės išlaikyti jūsų kūno linijas! Jums nereikia laikytis dietos ir tokiu būdu bandyti prarasti svorį. Iš tikrųjų 99% dietų pasekmė yra didesnis svorio sugrįžimas nei numetus. Vietoj nenaudingų ir varginančių dietų išbandykite paprastus, moksliniais tyrimais įrodytus, patarimus. Šių patarimų dėka išlaikysite plonas linijas. 

Sausos odos niežėjimas. Po šiltos vonios pabandykite naudoti vieną iš aliejų ar purškiklių, kurie gerai drėkina odą. Nepamirškite sudrėkinti ir sunkiai pasiekiamas vietas, tokias kaip juosmuo. Venkite chloro, šiurkščių vonios putų ar itin karštos vonios, kol nepagerės odos būklė. Naudokite losjoną ar kremą kiekvieną dieną, jis padės išlaikyti odos švelnumą ir drėgmės lygį. 

Sveikos ir gražios akys neatsiejamos nuo bendro grožio. Akių apsaugą ir rūpinimąsi jomis taip pat turite įtraukti į kasdienį veido priežiūros ritualą. Veido priežiūros pratimai ir akių poilsis yra būtinas. Jei nesirūpinama akims, jos parausta ir gali patinti. Kita neigiama to pasekmė gali būti tamsūs ratilai ar kapšeliai po akimis. 

Veido kaukė riebiai odai. Išmaišykite 1/3 puodelį kakavos, 3 šaukštelius tirštos grietinėlės, 1/3 puodelį prinokusių papajų, ¼ puodelį medaus ir 3 šaukštelius avižinių miltelių. Užsitepkite ant veido dešimčiai minučių. Po to nuplaukite šiltu vandeniu. 

Arba galite išmėginti šią veido kaukę iš 1/2 šaukštelio pieno miltelių, 1/4 šaukštelio kiaušinių baltymų ir 1/2 šaukštelio citrinos sulčių. 

Odos balinimui galite naudoti šią kaukę. Sumaišykite apelsinų žieveles (saulėje džiovintų ir sumaltų į miltelius) su pienu. Ant veido palaikykite 25 minutes ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Išmėginkite bananų, medaus, jogurto ir lieso pieno gėrimą. Didelis biotino kiekis padės išlaikyti jūsų plaukų stiprumą ir grožį. 

Apsaugokite savo odą nuo saulės. Deginimasis gali sukelti papildomą kūno riebalų gamybą, kurie gali sukelti spuoguotumą. Saulė taip pat kenkia odai, iššaukia ankstyvųjų raukšlių atsiradimą ir gali sukelti vėžio pavojų. 

Dažniau nusnauskite ir naudokite paakių kremą. Tai užtikrins, kad jūsų odos atsipalaidavimą bei atsinaujinimą. 

Organizmui kenkia troškulys, alkis ir nuovargis. Stenkitės daugiau valgyti pirmoje dienos pusėje dažnai, bet mažomis porcijomis. 

Venkite alkoholio ir gazuotų gėrimų. Negalima valgyti maisto, kuriame yra daug druskos, nes tai gali nulemti kulkšnių ir kojų patinimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *