Kaip prižiūrėti rankas ir nagus

Jūsų nagai yra svarbi rankos dalis. Nagai susideda iš kieto baltymo vadinamo keratinu. Nagai auga greičiau per tam tikrus hormoninius svyravimo laikotarpius tokius kaip nėštumo pradžioje arba prieš menstruacijas. Nagai padeda apsaugoti pirštus nuo traumų. Kai jie yra sveiki būna atsparūs skilinėjimui ir lūžinėjimui. Tačiau tam tikrų maistinių medžiagų trūkumas gali padaryti nagus trapiais. Rankos yra labiausiai matoma kūno dalis, todėl jomis privaloma tinkamai pasirūpinti. Prancūziškas manikiūras yra toks manikiūras kai nagų galiukai nulakuojami baltu laku. Tai yra vienas populiariausių lakavimo būdų, nes suteikia švarių ir sveikų nagų išvaizdą. Prancūziškas manikiūras tinka visoms progoms, nes atrodo itin natūraliai.

Baltu nagų laku paprastai yra nulakuojami nagų kraštai, tačiau esama ir alternatyvų, kurios taip pat atrodo labai patraukliai. Norint turėti sveikus nagus į paros mitybos režimą reikia įtraukti 50% vaisių ir šviežių daržovių, nes tada gausime visus būtinus vitaminus, mineralus ir fermentus. Reikia valgyti maistą, kuriame gausu sieros ir silicio pavyzdžiui, brokolius, žuvį ir svogūnus. Rankas plauti reikėtų su šaltu švariu vandeniu ir tada nusausinti minkštu rankšluosčiu. Nagų lako skiediklis gali būti naudojamas nagų lako atnaujinimui. Nagų lakus rekomenduojama laikyti šaldytuve, taip pailginamas jo galiojimo laikas. Vitaminas B ypač svarbus sveikai odai ir nagams. 

Jei nagai sluoksniuojasi jiems trūksta drėgmės. Venkite stiprių cheminių medžiagų. Juodųjų serbentų aliejus yra labai veiksmingas sveiko nago augimo skatinimui. Nešvarūs ir nesveiki nagai atrodo itin negražiai. Jūsų nagai turi būti stiprūs ir sveiki, tada jūsų rankos atrodys gražiai. Gerkite šviežių morkų sultis kasdien, nes jose yra daug kalcio, fosforo kurie stiprina nagus. Vartokite daug skysčių. 

Patarimai:

1. Po rankų plovimo naudokite drėkinamąjį kremą. Gerai įtrinkite rankas ir nagus. 

2. Nagų lakas apsaugo nuo dėmių, fizinių traumų ir cheminių medžiagų. 

3. Nenaudokite per daug lako valiklio.

4. Venkite naudoti aštrias nagų dildes. Jos gali sugadinti nagų paviršių. 

5. Neignoruokite nagų, pastebėjus pažeidimus jais pasirūpinkite.

6. Venkite nagų lako laupiojimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *