Kaip sumažinti ar pašalinti akių maišelius

Alergenai, kurie sukelia šiuos dermatologinius pakitimus, turėtų būti identifikuojami ir reikia imtis atsargumo priemonių, kad šių alergenų būtų galima išvengti, ko pasekoje galėtumėte džiaugtis spindinčia ir nepriekaištinga veido oda.

Štai žingsniai, kurie padės jums sumažinti akių maišelius:
Pirmiausia reikia nustatyti potencialius alergenus, galinčius sukelti dermatologinius pakitimus. Turite atskirti tai, kas tinka jūsų odai ir kas gali kelti rimtą grėsmę. Rekomenduojama pasitarti su dermatologu, prieš pradedant naudoti priemones. 

Tamsūs akių maišeliai atsiranda dėl maistinių medžiagų, kaip vitaminas B6, folio rūgšties ar vitamino B12 trūkumo. Taigi, rekomenduojama vartoti multivitaminus kasdien, bet pasitarus su dermatologu – gydytoju.

Visada miegoti septynias – aštuonias valandas per naktį, kadangi tai yra esminis reikalavimas siekiant, sumažinti tamsius patinimus po jūsų akimis.

Galite pamerkti švarų medvilnės audinį į šaltą vandenį ir po to išskalavus, bakstelėkite šiuo audiniu akis, bent 15 – 20 minučių kiekvieną vakarą prieš miegą. Jis ramina akis ir jas supantį odos paviršių.

Galite naudoti agurkų griežinėlius apie akis ryte ir poilsio metu, nuo 10 iki 15 minučių. Agurkai yra rekomenduojami, nes lengvai prieinami namie. Ramina akis ir supančią odą. Reguliariai naudojant padeda sumažinti akių maišelius. 

Jums reikėtų pasikonsultuoti su dermatologu prieš renkantis bet kokią korekcinę priemonę, padedančią sumažinti akies kapšelius. Alergenas, sukeliantis šią opią problemą yra glitimas, kuris yra svarbi sudedamoji kvietinių miltų dalis. Daugelis iš mūsų naudoja tai, kaip pagrindinį maistą, nežinodami savo alerginių savybių. Štai, kodėl kai kurių mūsų akių vokai paburkę, pavargę atrodo, net jei mes atliekame akių maišelių sumažinimo procedūras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *