Kaip sumažinti strijas

Dauguma nėščių moterų ieško būdų kaip sumažinti strijas. Tai yra todėl, kad dauguma moterų žino kad pagrindinė strijų atsiradimo priežastis yra nėštumas. 

Kas sukelia strijų atsiradimą?

Bet kuri veikla ar funkcija, kuri sukelia organizmu stresą ir tempimą, sukelia odos elastingumą praradimą ir to pasekmė strijos. Nėščios moterys, paaugliai ar vyrai, kurie greitai įgijo ar prarado svorio, dažnai skundžiasi strijų problema.

Kaip galima pašalinti strijas?

Geros naujienos yra tai, kad strijas galima pašalinti, tuo pačiu pagerinant ir odos būklę. Geriausias būdas šalinant strijas, tai nuolat drėkinti odą. Taip pat tam padeda ir sveika mityba, reguliari mankšta ir suvartojamo vandens kiekis.

Kuo greičiau imsitės šių veiksmų, tuo greičiau pastebėsite rezultatus. Kai kurie iš būdų, kaip pašalinti strijas yra šie:

Pradėkite kuo anksčiau: kuo anksčiau imsitės priemonių, tuo efektyviau bei greičiau pavyks įveikti šią problemą. 
Išlaikykite odą hidratuotą: rūpinkitės savo oda, tinkamai maitinkitės ir gerkite daug vandens. 

Drėkinkite odą ir iš išorės, t.y., kremais, kurių sudėtyje yra kakavos sviesto, vynuogių sėklų aliejaus, vitamino E, aloe vera, avokadų ir t.t.

Naudokite specialiai sukurtus kremus bei losjonus. Masažuokite sritis, kurios yra pažeistos strijų. Yra keletas farmacinių įmonių, kurios gamina aukštos kokybės gydomąsias priemones. 

Lazerinė chirurgija. Šiuo būdu galite pašalinti strijas, pertvarkant pagrindinius odos sluoksnius, padidinant kolageno gamybą bei odos elastingumą. Tai brangus būdas, lyginant su kitais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *