Kaip sustabdyti moterų plaukų slinkimą

Moterų plaukų slinkimo priežastys skiriasi nuo vyrų. Tokia padėtis gali pasireikšti dėl kelių veiksnių, pavyzdžiui: alinančios dietos, dėl padidėjusio fizinio ir emocinio streso, ligos, hormonų disbalanso, genetinių faktorių ir prastos mitybos. Sprendimai nuo plaukų slinkimo moterims labai daug kuo skiriasi nuo vyrų, nes dauguma vyrų dažniausiai susiduria su ilgalaikiu plaukų slinkimu ir yra gydomi stipresnės koncentracijos vaistais. Moterims tuo tarpu, dažnai pasireiškia trumpalaikis plaukų slinkimas. 

Moterys kita vertus, dažniau kenčia nuo plaukų slinkimo. Pavyzdžiui, androgeninė alopecija ar moteriškas plikimo modelis, dažnai pasireiškia natūralaus proceso metu t.y. menopauzės laikotarpiu. Androgeninė alopecija moterims pasireiškia bendru difuziniu plaukų plonėjimu, daugiausia viršuje. 

Medicinos ekspertai teigia, kad kita moterų plaukų slinkimo priežastis yra gimdymas, nes organizme pasikeičia hormonų balansas. Kitaip vadinamas hormoninio disbalanso sukėlimu. Moterys susidūrusios su šia bėda gali būti ramios, nes tai nėra pavojinga gyvybei ir išgydoma. 

Moterys, kurios patiria androgeninę alopeciją dažnai gydomos serumais ar slinkimą stabdančiais tirpalais, kuriuose yra gausu cheminio dihidrotestosterono ar DHT. Šių gaminių galima įsigyti daugelyje klinikų ar vaistinėse, net internetinėse parduotuvėse. Minoksidilas aktualus tirpalas, pirmiausia naudojamas moterims su sąlyga, kad jos yra susipažinusios su šalutiniu poveikiu, kuris paprastai gali pasireikšti kaip galvos patinimas, niežėjimas, paraudimas ar galvos svaigimas. 

Finasteridas – narkotinė medžiaga, draudžiama moterims, nes tai gali sukelti teratogeninį poveikį besivystančiam vaisiui. Šis vaistas gali būti naudojamas kovojant su moteriško plikimo modeliu. Tačiau moterys turi būti atsargios, atsakingai žiūrėti į šią problemą. Kiti gydymo būdai negali sukelti šalutinio poveikio ir yra 100 procentų saugūs naudoti. Žolelės ir natūralūs produktai yra tokie pat veiksmingi, kaip gydymas vaistais. Vienas efektyviausių ingridientų yra pjūklinės jonažolės ekstraktas. Kliniškai įrodyta, kad jis slopina DHT gamybą ir taip paskatina plaukų atauginimą. Šį metodą renkasi daugybė moterų, nes jis gali visiškai sustabdyti androgeninę alopeciją ir sugrąžinti prarastus plaukus tuo pačiu metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *