Kaip teisingai plauti veidą

Veidą plauname kasdien, bet ar žinote būdą, kaip teisingai reikia tai daryti? Paprastai daugelis žmonių naudoja nedidelį kiekį vandens, veido valiklį, veido kaukę arba kitas veido odos priežiūros priemones. Tačiau viso to nepakanka. Daugelis moterų mano, kad veidą nuplauti paprastu būdu labai lengva. Išbuvus visą dieną su makiažu, vakare ypač kruopščiai reikia nuplauti veidą, kad neliktų nešvarumų. Kitaip atsiras odos problemų. Norint to išvengti, visada svarbu laikytis keturių dalykų, galinčių padėti turėti švarią ir sveiką odą.

Neprauskite veido baseino vandeniu

Daugelis žmonių norėtų naudoti baseino vandenį, veidui nuplauti. Tačiau žinome, kad baseino vanduo nėra tinkamas veido odai ir apskritai rekomenduojama ilgai neplaukioti, kadangi baseino vanduo chloruotas, naudojamos cheminės medžiagos. Ko nepalyginsi su tekančiu vandeniu. Pirmiausiai, po tekančiu vandeniu reikia švariai nusiplauti rankas, o tik po to veidą. 

Nenaudokite muilo

Veido oda turi dideles riebalines prakaito liaukas. Naudojant šarminį muilą, bus ne tik sunaikinta nematoma odos apsauginė plėvelė, bet ir paskatins didesnę riebalinių liaukų gamybą. Oda praras elastingumą ir gali anksčiau laiko susiraukšlėti.

Nenaudoti karšto vandens

Karštas vanduo gali visiškai pašalinti apsauginę veido odos plėvelę. Naudojant muilą ir karštą vandenį oda taps nemaloni, išsausėjusi. Iš tiesų, net žiemą nėra poreikio plauti veidą su karštu vandeniu. Šaltas vanduo gali ne tik nuplauti dulkes, bet taip pat pagerinti kraujotaką, nervų sistemą. 

Nenaudoti šlapio rankšluosčio

Drėgna aplinka, šlapias rankšluostis yra puiki terpė veistis įvairiems mikroorganizmams. Valant veidą drėgnu rankšluosčiu susidursite su bakterijomis, kurios atsidurs ant jūsų veido odos. Taigi, nepamirškite naudoti sausą ir švarų rankšluostį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *