Kaip tinkamai atlikti rankų masažą

Ne visada dėl laiko stokos galime sau leisti apsilankyti masažo salonuose. Tačiau masažas mūsų rankoms yra labai svarbus, tai ką daryti? 

Laimei, rankų masažas yra toks dalykas, kurį galima atlikti bet kur. Jūs tik pagalvokite, kad toks paprastas ir praktiškas masažas suteiktų papildomo tobulumo jūsų dienos pabaigai. Ir visai nesunkiai jūs galite sau tai leisti, tiesiog remkitės pateiktais patarimais ir masažuokite rankas namuose

Kaip idealiai išmokti masažuoti rankas? Tereikia tik remtis keliais paprastais patarimais. 

1.Rankų masažavimas yra vienas iš paprasčiausių masažo formų. Paprasčiausiai galite patrinti savo rankas viena į kitą. Paprasta ar ne? Tikrai taip. Tai yra realus būdas atgaivinti rankas, tam skirti reikia nemažiau nei dvi minutes. 

2. Svarbiausia vaidmenį masaže atliks nykščiai. Masažuokite rankas nykščių galiukais. Taip sukuriamas slėgis padės jums sumažinti stresą ir šalutinį gaminių poveikį. Nykščių masažą kiekvienai rankai skirkite ne mažiau kaip po tris minutes. 

3. Intensyviai turėtų būti išmasažuojamas kiekvienas pirštas. Suimkite juos, pasukiokite ir patraukite. Tačiau tai atlikite itin atsargiai, ypač jei turite problemų su sąnariais. Kiekvienos rankos pirštus masažuokite nemažiau nei po dvi minutes. 

4. Masažuodami rankas nepamirškite ir riešų. Jiems taip pat tenka nemaža darbo apkrova. Juos masažuoti taip pat reikėtų ne mažiau nei po dvi minutes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *