Kaip tinkamai pasirūpinti oda

Oda yra viena iš neatskiriamų mūsų organizmo dalių. Yra keletas priežasčių dėl kurių oda užima svarbią vietą. Ji apsaugo nuo ekstremalių temperatūros pokyčių, taip pat yra mūsų imuninės sistemos gynyba nuo bet kokių kenksmingų bakterijų ar ligų, kurios gali atakuoti mūsų kūną. Kadangi mes dabar gyvename pasaulio aplinkoje pilnoje pavojų, pavyzdžiui gamyklos dūmai, automobilių išmetamosios dujos ir kitų rūšių teršalai. Būtent dėl to odos priežiūros priemonės yra labai vertinamos. 

Šiandien medicininės klinikos patenkina daugelio žmonių poreikius turėti gražią ir jaunesnę odą. Mes galime lankytis SPA, tačiau šiai dienai sunku išsirinkti geriausią variantą. Iš tikrųjų daugelis žmonių nori aplankyti medicinos Spa ir patenkinti savo odos priežiūros poreikius. Toks noras pagrįstas sertifikuotų dermatologų pagalba, draugišku personalu ir gebėjimu atsipalaiduoti tuo pačiu metu. Daugelis odos priežiūros klinikų siūlo toias paslaugas: masažas, spuogų gydymas, lazerinis plaukų šalinimas, botokso injekcijos ir kt. 

Yra daug grožio produktų, kurie yra prieinami rinkoje. Bet nei vienas toks produktas negali pranokti gražios ir nepriekaištingos odos pasiekimo natūraliu būdu. Mes galime rasti daug būdų kaip tinkamai prižiūrėti savo odą ir visą kūną. Tiesą sakant, dauguma jų yra ir nemokamo pobūdžio. Kai kurie iš jų tai vaikščiojimas pėsčiomis, bėgimas, didelis kiekis geriamojo vandens ir pakankamas miegas. Blogi įpročiai tokie kaip rūkymas ir per didelis alkoholio vartojimas yra kenksmingi ne tik mūsų odai, bet ir visam kūnui. Mes turime turėti subalansuotą mitybą, kuri susidėtų iš vaisių, baltymų, daržovių, angliavandenių ir kitų sveikų produktų. Privalome vengti maisto produktų, kuriuose daug konservantų ir cholesterolio.

Štai keletas patarimų, kurie padės išlaikyti sveiką odą: 

■ Kūno ir veido prausimui geriausia naudoti švelnų muilą ir drungną vandenį. Prausdami švelniai masažuokite odą sukamaisiais judesiais. Per daug šveitimo gali sudirginti mūsų odą, todėl švelnumas ir atsargumas yra būtinas. 

■ Venkite per daug tiesioginių saulės spindulių, naudokite apsaugines priemones. Jei saulė yra labai stipri būtina naudoti ir skėtį nuo saulės arba plačią skrybėlę. 

■ Rinkitės natūralius ir ekologiškus kūno priežiūros produktus, taip išvengsite dirginimo. 

■ Gerkite daug skysčių. Vartokite daug vandens, nes jis drėkina mūsų odą ir suteikia jaunatvišką spindesį. Gerkite vaisių sultis, kuriose yra daug vitaminų ir mineralų. 

■ Atlikite pratimus. Ėjimas į sporto salę, plaukiojimas ar tiesiog bėgiojimas po parką padeda išvengti aukšto kraujospūdžio ir hipertenzijos. 

■ Stenkitės pakankamai laiko skirti miegui. 

■ Rūkymas ne tik kenkia odai, bet ir visam organizmui. Cigaretėse yra toksinų ir kitų kenksmingų ingredientų tokių kaip nikotino, dervų ir anglies monoksido. Degutas yra lipni medžiaga, kuri trukdo kvėpavimo sistemai. 

■ Sveikas maistas, pavyzdžiui daržovės, žuvis ir vaisiai yra sveikos odos pagrindas. 

Rūpinimasis savo oda yra labai svarbus. Jei esate vienas iš daugelio asmenų, kuriems reikalinga profesionali dermatologų ar odos priežiūros ekspertų pagalba nenusiminkite. Jei norite būti gražesni galite konsultuotis su specialistais, kurie suteiks tinkamų patarimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *