Kaip vyksta plaukų šalinimas lazeriu

Nepageidaujami plaukai ant veido ir rankų gali sukelti nemalonius nepatogumus. Daugelis vyrų ir moterų dėl šios priežasties kenčia kiekvieną dieną bandydami susidoroti su įvairiose srityse augančiais plaukais. Šiame straipsnyje bus nagrinėjama kaip vyksta plaukų šalinimas lazeriu pašalinant plaukus visam laikui ir sugrąžinant jums pasitikėjimą. 

Lazerinio gydymo metu lazeriai įsiskverbia į odos paviršiuje esančių plaukų šaknis. Šis procesas nekenkia odos audiniams, nes spindulys po odos sluoksniu iškart pasiekia plauko folikulą. 

Kai kurie žmonės yra susirūpinę, nes nežino kaip jie jausis plaukų šalinimo metu. Galima pasakyti taip, jūs jausite tarsi šviesos spindulio šilumą ar lengvą dilgčiojimo pojūtį. Lazerio impulsas vyksta mažiau nei sekundę, todėl labai greitai aplenkia jūsų pojūčius. Jei jausite diskomfortą odos priežiūros specialistas patars kaip sušvelninti šį gydymo procesą. 

Lazeriai gali būti pritaikyti konkrečiai pagal jūsų odos tipą. Naujų technologijų dėka sėkmingai šalinami taip pat ir šviesūs plaukai. Pilkšvo atspalvio plaukai paprastai nereaguoja į lazerinį gydymą. Gydymas vyksta tol kol nelieka plaukų, paprastai tai užtrunka apie šešis kartus. 

Nėra realių atšiaurių šalutinių poveikių. Kai kurie žmonės gali patirti lengvą paraudimą aplink odą, kuri buvo apdorota, bet tai trumpalaikis poveikis. Tačiau kurį laiką patariama vengti tiesioginių saulės spindulių. 

Populiariausios sritys, kuriose šalinami plaukai yra moterų veidas, bikini linijos ir vyrų nugara. Taip pat žmonės šalina rankų, kojų, antakių ar viso kūno plaukus. Tai tikrai individualus apsisprendimas kai kalbama apie šią procedūrą. 

Yra labai daug rūšių lazerių, jūs netgi galite rasti lazerines sistemas pritaikytas naudojimui namuose. Tačiau nustatyta, kad lazeriais skirtais naudotis namuose ne taip greitai pasieksite norimų rezultatų. Jei naudojate lazerinį gaminį veido plaukams šalinti turėsite procedūrą kartoti du kartus per parą ir tai niekas neužtikrins rezultatų. 

Geriausias būdas pašalinti nepageidaujamus plaukus specialisto pagalba. Ši procedūra yra saugi ir veiksminga tik tada kai ją atlieka licenziją turintis specialistas. Neleiskite, kad nepageidaujami plaukai jus varžytų. Daugiau informacijos galite sužinoti specialioje klinikoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *