Kas yra geriausiai krūtinės didinimui: kremas, tabletės ar operacija?

Daugeliui moterų, kurios nėra patenkintos savo krūtinės dydžiu, krūtinės didinimas būtų geriausias pasirinkimas, tai galima padaryti naudojant kremus, tabletes ar krūtų chirurgiją. Tačiau yra moterų, kurios nusprendžia savo krūtinės dydį padidinti šiuo pasirinkimu: krūtinės didinimas chirurgija.

Nors krūtinės didinimo tabletės taip pat gali padidinti krūtinės dydį, tačiau tai nelaikoma geriausiu krūtinės didinimo pasirinkimu, kai kalbama apie geriausius rezultatus. Jeigu moteris nori radikaliai patobulinti krūtinę, kad jos būti didesnės bei stangresnės, tuomet krūtų chirurgija yra geriausias sprendimas. Bet jeigu moteris ieško alternatyvų, tuomet krūtinę didinančios tabletės puikiai tam tiks. Tačiau yra klausimas, kuris susijęs su krūtinės didinimo tabletėmis, ar jos yra veiksmingos? Atlikti tyrimai rodo, jog krūtinės didinimo tabletės iš tiesų gali padėti moterims turėti didesnes krūtis, tačiau yra svarbios gairės, ir jų reikia laikytis, kad metodas būtų veiksmingas. Vienas iš griežtų nurodymų, tai nevartoti kofeino, nes tai trukdo krūtų augimą. Bet kokiu atveju, krūtinės didinimo tabletės gali padėti padidinti moterims krūtinę, tačiau jų rezultatai yra riboti, kaip ir kremų, skirtų krūtinės didinimui.

Kremai krūtinei yra veiksmingi, tačiau juos reikia tiesiogiai įmasažuoti į krūtinę, tai padidina kraujotaką šioje zonoje, todėl aktyvina bei didina krūtinę. Nors šie kremai gali padėti padidinti krūtinę, tačiau tai priklauso nuo veikliųjų medžiagų, esančių sudėtyje, pavyzdžiui, ožragė, pankolis, Dong Quai. Kaip ir vartojant tabletes, kremų vartojimas užtrunka, o taip pat reikia ilgiau laukti ir rezultatų. Krūtinę didinančius kremus rekomenduojama vartoti nuo trijų iki šešių mėnesių, du kartus per dieną, ir tai nėra greitas būdas, nes moterys nori greitų pokyčių. J

Jei moteris ieško greito poveikio būdų, tuomet krūtų padidinimas chirurgija geriausias būdas. Be to, šis metodas trunka greitai ir atneša greitus ir veiksmingus rezultatus. Tačiau skirtingai nei kremai bei tabletės, krūtinės didinimas chirurgija kainuoja daug brangiau ir yra rizikingas. 

Vienas ryškiausių krūtų chirurgijos privalumų yra estetinis tobulinimas. Jis gali pagerinti bendrą moters išvaizdą. Kuriant pasitikėjimą savimi, dar vienas svarbus akcentas krūtinės didinimo operacija, nes moteris gali pilnai save atskleisti be jokio nepilnavertiškumo jausmo. Ji gali pagerinti savo asmeninį bei visuomeninį gyvenimą bei jo vizijas. Galiausiai, krūtinės didinimo operacija yra geriausias sprendimas padidinti krūtinę, nes tai suteikia moterims galimybę rinktis bet kokius drabužius, kurių ji pageidauja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *