Keturi patarimai kaip turėti sveikus plaukus

Nesunku pastebėti įžymius ar kitus žmones su gražiais plaukais, krentančiom garbanom ir pan., kuriais mes žavimės ir netgi dažnai pasvajojame apie tokius plaukus. Tačiau, nereiktų pamiršti, kad jų plaukais rūpinasi profesionalai, o tam išleidžiama pinigų suma dažnai viršija nei vidutinio žmogaus galėtų skirti. Svarbiausias dalykas yra tai, kad reikia žinoti savo plaukų tipą, jį ugdyti ar pakeisti. Šie patarimai yra tinkami visiems ir nereikalaujantys didelių išlaidų. 

Pažinimas
Tai pirmas žingsnis, kurį reikia atlikti prieš imantis kokių nors veiksmų. Šiuo klausimu kreipkitės į plaukų specialistą ir jis padės jums nusistatyti savo plaukų tipą, padės išsiaiškinti kokios pagalbos reikia jūsų plaukams ir kaip ją suteikti. Kiekvieno mūsų plaukai yra skirtingi: vienų stori, kitų ploni, vienų reti, kitų tankūs ir t.t Yra labai didelis plaukų priežiūros produktų pasirinkimas, todėl atminkite, kad renkantis sau tinkamus gaminius, taip pat reikia atsižvelgti į plaukų tipą. 

Plovimas
Priklausomai nuo jūsų dabartinių įpročių jūs galite atrasti kažką nauja. Kai kurie žmonės nesuvokia, kad jų nereikia plauti kiekvieną dieną. Jei jūs plaukus plaunate kiekvieną dieną bandykite atsisakyti šio įpročio. Plaunat plaukus kas antrą dieną per kelias savaites jie turėtų prie to priprasti. Jūsų plaukai bus sveikesni ir labiau blizgantys.

Produktai
Jeigu jūs kada nors vaikščiojate į grožio parduotuves žinote, kad plaukų priežiūros priemonių yra begalinė gausybė. Labai sunku suvokti, kokia kiekvienos priemonės paskirtis ir kokių rezultatų galima tikėtis. Kaip jau buvo minėta pirmiausia plaukų priežiūros priemones rinkitės pagal savo plaukų tipą, nes kas skirta garbanoms tikrai netiks norinčioms tiesių ir ligių plaukų.

Dažnas pakirpimas
Nepriklausomai nuo plaukų tipo jums teks gan dažnai vaikščioti į kirpyklą. Rekomenduojama kas 4-6 savaites pakirpti plaukų galiukus, tuomet jūsų plaukai bus sveiki ir augs efektyviau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *