Kiaušinio trynio veido kaukė

Kiaušinio trynyje yra vitamino A, kuris yra labai reikalingas odai. Su kiaušinio trynio kauke galima išgydyti veido spuogus. Tačiau, kiaušinio trynio kaukė nerekomenduojama, jei turite didelius spuogus ir labai jautrią odą. Prieš darantis šią kaukę, pasikonsultuokite su savo dermatologu. 

Darant kiaušinio trynio veido kaukę, jums reikės kiaušinio trynį atskirti nuo baltymo, įpilti kelis šaukštelius vandens. Viską išmaišius dėti ant veido ir palaikyti 20 minučių. Po to nedelsiant gerai nuplauti vandeniu. 

Kadangi ši kaukė gali sukelti salmoneliozę, jūs neturėtumėte laikyti ilgiau nei 20 minučių. Taip pat nerekomenduojama naudoti šios kaukės, jei turite alergiją kiaušiniams. Norint nustatyti ar esate alergiškas, ar ne stebėkite savo odą, pavalgius šio maisto produkto. Jei pastebėjote odos pakitimus, tuomet tikrai nereikėtų darytis šios veido kaukės. 

Jei jūs šią kaukę naudosite reguliariai ir tinkamai, tikrai pajusite rezultatą. Atminkite, kad jums reikia atidžiai stebėti savo veido odą, kad nepasireikštų alerginė reakcija. Negalima tęsti kiaušinio kaukės gydymo, jei pajutote šalutinį poveikį odai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *